طراحی وب‌سایت و خدمات سئو

مجموعه صنایع فلزی شیت لیزر

مجموعه صنایع فلزی شیت لیزر با ۱۲ سال تجربه در صنعت شیت متال و به کارگیری فناوری روز دنیا ‌متشکل از مهندسین و مشاوران باتجربه، سخت‌کوش و باانگیزه است که به ظرفیت و توان نیروهای فنی و اجرایی کشورمان در کنار بهره‌گیری از الگوهای جهانی صنایع پیشرفته باور دارند.

مشاهده سایت مجموعه شیت لیزرتماس با ما

طراحی سایت مجموعه شیت لیزر

اطلاعات پروژه اطلاعات کلی پروژه

نام پروژه:

مجموعه صنایع فلزی شیت لیزر

نوع خدمت:

طراحی سایت و خدمات سئو

سال اجرا:

۱۳۹۸

آدرس وب سایت:

sheetlaser.co

سازگار با تمامی مرورگرها

واکنش‌گرا با تایید گوگل

استاندارد W3C جهانی وب

استاندارد سرعت صفحه گوگل

معرفی کلی پروژه معرفی کلی پروژه

منحصر به فرد و ویژه باش!

انگیزه اصلی مجموعه صنایع فلزی شیت لیزر از داشتن یک وب‌سایت؛ این بود که بتواند به کامل‌ترین و موثرترین شکل، خدماتش را به مخاطبان خود معرفی کند. تیم هوراوب با بررسی اولیه و کامل خدمات و توانایی‌های مجموعه صنایع فلزی شیت لیزر شروع به طراحی و تولید وب‌سایت مجموعه صنایع فلزی شیت لیزر کرد و با توجه به اینکه این گونه خدمات مخاطب خاص زیادی دارد تمرکز دقیقی در تولید محتوای به روز و کامل در وبلاگ وب‌سایت مجموعه صنایع فلزی شیت لیزر نمود؛ محتوایی که هم سو با نوع خدمات ارائه شده در مجموعه صنایع فلزی شیت لیزر می‌باشد و حتی فراتر از آن را پوشش می‌دهد و موجب شده است که نتایج درخشانی در سئو مجموعه صنایع فلزی شیت لیزر داشته باشد.
مجموعه صنایع فلزی شیت لیزر با ۱۲ سال تجربه در صنعت شیت متال و در اختیار داشتن مجموعه‌ای كامل از فرآیند ورق‌کاری اعم از برش لیزر، خم‌كاری اتوماتیک، جوش‌کاری و مونتاژ، توانایی انجام فرایند تولید محصول از صفر تا صد را دارا می‌باشد. تیم مهندسی مجموعه شیت لیزر توانایی انجام پروژه‌های ورق‌کاری و مشاوره در زمینه طراحی و بهینه‌سازی فرآیند ساخت را دارد. این مجموعه با بكارگیری جدیدترین و مدرن‌ترین تكنولوژی روز دنیا و بهترین برندهای دستگاه‌های روز دنیا، قابلیت بی‌نظیری در تولید قطعات بسیار پیچیده و حساس را دارا می‌باشد و افتخار همکاری با شرکت‌های به نام داخلی و خارجی را دارد.

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

ترکیب رنگ استفاده شدهترکیب رنگ استفاده شده

R:۲۴ G:۷۵ B:۱۲۸ | #۱۸۴b80

R:۲۳۹ G:۱۳۶ B:۰ | #ef8800

گالری تصاویر

تصاویر برخی از صفحات طراحی شده وبسایت مجموعه صنایع فلزی شیت لیزر

همکاری با تیم حرفه‌ای آژانس تبلیغاتی هوراوب، یک تجربه رضایت بخش است، مجموعه هوراوب توانسته است با پشتیبانی خوبش تمام نیازهای مجموعه شیت لیزر را برآورده کند.

در تمامی دستگاه‌ها با تمامی ابعاد

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*