جستجو کن...

طراحی وب‌سایت

سانوپ

سانوپ؛ مجموعه سنجش و ارزشیابی نوین پیشرفت تحصیلی است که
صفر تا بیست ارزشیابی برای یادگیری را دربرمی‌گیرد.

مشاهده سایت سانوپتماس با ما

وبسایت سانوپ

اطلاعات پروژه اطلاعات کلی پروژه

نام پروژه:

سانوپ

نوع خدمت:

طراحی سایت

سال اجرا:

۱۳۹۶

آدرس وب سایت:

www.sanop.org

سازگار با تمامی مرورگرها

واکنش‌گرا با تایید گوگل

استاندارد W3C جهانی وب

استاندارد سرعت صفحه گوگل

معرفی کلی پروژه معرفی کلی پروژه

از یاد گرفتن لذت ببر از همون اولش!

مجموعه سانوپ که زیر نظر دکتر بهمن قره‌داغی اداره می‌شود؛ تصمیم به اجرای سایتی برای معرفی خدمات آموزش و یادگیری خود گرفت. چالش اصلی سانوپ این بود که سایتی طراحی و اجرا شود که تمامی کارگاه‌ها، نشست‌ها، همایش‌ها و مسائل آموزشی این مجموعه را در برگیرد و تمامی مطالب این موسسه را پوشش دهد و به کامل‌ترین و موثرترین شکل، خدماتش را به مخاطبان خود معرفی کند. تیم هوراوب با بررسی اولیه و کامل خدمات و توانایی‌های مجموعه سانوپ شروع به طراحی و تولید وب‌سایت سانوپ کرد و تمام تلاش خود را نمود تا تمامی نیازهای این مجموعه را در قالب یک وبسایت آموزشی تامین نموده و همچنین محیطی ساده و دلنشین را جهت دسترسی ساده مخاطبان این مجموعه فراهم کند و طراحی و اجرا نماید.
مجموعه سانوپ به این دلیل فراهم شده است که چون یکی از دغدغه‌های همواره‌ی مدارس ارائه‌ی گزارش پیشرفت تحصیلی تربیتی منصفانه و دقیق به خانواده‌ها بوده و هست. منظور از گزارش پیشرفت تحصیلی در دوره ابتدایی (پایه اول تا ششم) همان بازخورد پایانی است که معلم با عنایت به رسالت خطیر شغلی، و طبق ماده ۳ آیین‌نامه ارزشیابی پيشرفت تحصیلی ـ تربیتی دوره ابتدايی، وظیفه‌ی پاسخگویی در دو یا سه نوبت از سال تحصیلی (دی‌ماه و خردادماه و در صورت لزوم شهریورماه) با توجه به تفاوت‌های فردی دانش‌آموز و با استفاده از شواهد و اطلاعات جمع‌آوری‌شده در پوشه کار و سایر مستندات مثل رویدادنگاری، دفتر کلاسی، جهت ارائه به ذی‌نفعان (والدین، دانش‌آموز و مدیر مدرسه) تکمیل می‌نماید.

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

ترکیب رنگ استفاده شدهترکیب رنگ استفاده شده

R:120 G:204 B:208 | #78ccd0

R:13 G:79 B:147 | #0d4f93

گالری تصاویر

تصاویر برخی از صفحات طراحی شده وبسایت کلینیک تخصصی پوست و مو رخ آرا

برای مجموعه سانوپ و ارائه خدمات آموزش به شکل آنلاین به یک وبسایت نیاز داشتیم که در این میان با گروه هوراوب آشنا شدم. بعد از تحویل سایت سانوپ توسط تیم هوراوب، متوجه شدم که اعضای این تیم با دقت و سلیقه خاص خود تمامی نیازهای مدنظر من را به بهترین نحو ممکن اجرا نموده‌اند و محیطی جذاب و در عین حال ساده برای درک مخاطبان مجموعه فراهم کرده‌اند.

در تمامی دستگاه‌ها با تمامی ابعاد