جستجو کن...

طراحی وب‌سایت و خدمات سئو

کلینیک پوست و مو رخ‌آرا

کلینیک پوست و مو رخ آرا؛ با همکاری مجموعه پزشکان و متخصصان حاذق، سرویس‌های درمانی تخصصی
در حوزه پوست، مو، جوان‌سازی، زیبایی و تناسب اندام را ارائه می‌دهد.

مشاهده سایت کلینیک رخ آراتماس با ما

وبسایت کلینیک رخ آرا

اطلاعات پروژه اطلاعات کلی پروژه

نام پروژه:

کلینیک پوست و مو رخ آرا

نوع خدمت:

طراحی سایت و خدمات سئو

سال اجرا:

۱۳۹۶

آدرس وب سایت:

www.rokharaclinic.com

سازگار با تمامی مرورگرها

واکنش‌گرا با تایید گوگل

استاندارد W3C جهانی وب

استاندارد سرعت صفحه گوگل

معرفی کلی پروژه معرفی کلی پروژه

فراتر از انتظارات قدم بردار!

چالش اصلی کلینیک تخصصی رخ آرا؛ این بود که بتواند به کامل‌ترین و موثرترین شکل، خدماتش را به مخاطبان خود معرفی کند. تیم هوراوب با بررسی اولیه و کامل خدمات و توانایی‌های این مجموعه شروع به طراحی و تولید وب‌سایت کلینیک رخ‌آرا کرد و با توجه به اینکه این گونه خدمات مخاطب خاص زیادی دارد تمرکز دقیقی در تولید محتوای به روز و کامل در وبلاگ وب‌سایت رخ آرا نمود؛ محتوایی که هم سو با نوع خدمات ارائه شده در کلینیک می‌باشد و حتی فراتر از آن را پوشش می‌دهد و موجب شده است که نتایج درخشانی در سئو کلینیک رخ‌آرا داشته باشد.
کلینیک تخصصی پوست، مو رخ آرا با بهره‌گیری از کادری متعهد و پزشکان متخصص و مجرب در زمینه خدمات پوست و مو؛ با به کارگیری جدیدترین تجهیزات و به‌روزترین دستگاه‌های دنیا در فضایی دلنشین و امن همراه و پشتیبان شما عزیزان است.
مراجعین گرامی بدون صرف وقت و تنها با یک بار مراجعه به کلینیک پوست و مو رخ آرا از تمامی مزایای این کلینیک بهره‌مند شده و با رضایت و آرامش‌خاطر به نتیجه مورد نظر خود دست خواهند یافت.
کلینیک تخصصی پوست و مو رخ آرا سرویس‌های درمانی تخصصی پوست، مو، ليزر، تغذيه، زيبايى و EMS را ارائه می‌دهد. کلینیک پوست و مو رخ آرا با بهره‌گیری از پزشکان و کادر متخصص سعی بر ارائه؛ بالاترین کیفیت خدمات با استفاده از بهترین تجهیزات و مواد مصرفی مورد تایید FDA و سازمان غذا و داروی ایران در محیطی فعال زیبا و بهداشتی را دارا می‌باشد.

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

ترکیب رنگ استفاده شدهترکیب رنگ استفاده شده

R:183 G:139 B:56 | #b78b38

R:0 G:0 B:0 | #000000

گالری تصاویر

تصاویر برخی از صفحات طراحی شده وبسایت کلینیک تخصصی پوست و مو رخ آرا

طی پروسه همکاری‌ام با تیم هوراوب، به این نتیجه رسیدم که رابطه مشتری و کارفرما معنا ندارد. همکاران من در تیم هوراوب به معنای واقعی دوستان من محسوب می‌شوند که دلسوزانه روی سایت کلینیک تمرکز کرده‌اند و من نتایج درخشان و متفاوتی از همکاری با این تیم گرفته‌ام.

در تمامی دستگاه‌ها با تمامی ابعاد