طراحی سایت و خدمات سئو

شرکت پترو ایلیا انرژی

شرکت پترو ایلیا انرژی، از شرکت‌های فعال در زمینه مهندسی و بازرگانی کالا بوده که کیفیت خدمات ارائه شده، این شرکت را تبدیل به یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه خدمات مهندسی و تامین کالا در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و ساختمان نموده است.

مشاهده سایت شرکت پترو ایلیا انرژیتماس با ما

اطلاعات پروژه اطلاعات کلی پروژه

نام پروژه:

شرکت پترو ایلیا انرژی

نوع خدمت:

طراحی سایت و خدمات سئو

سال اجرا:

۱۳۹۸

آدرس وب سایت:

www.petroilia.com

سازگار با تمامی مرورگرها

واکنش‌گرا با تایید گوگل

استاندارد W3C جهانی وب

استاندارد سرعت صفحه گوگل

معرفی کلی پروژه معرفی کلی پروژه

منحصر به فرد و ویژه باش!

مجموعه پترو ایلیا با توجه به نیاز مشتری؛ محصولات مورد نیاز را به طور فنی شناسایی می‌کند و در گام‌های بعدی اقدام به تامین آن می‌کند. مجموعه پترو ایلیا برای سهولت پروسه کار تامین و سفارش نیاز مشتریان خود تصمیم به اجرای سایتی فروشگاهی برای برند پترو ایلیا گرفت که بتواند به کامل‌ترین و موثرترین شکل، محصولاتش را در آن به مخاطبان خود معرفی کند. تیم هوراوب با بررسی اولیه و کامل محصولات و توانایی‌های مجموعه پترو ایلیا شروع به طراحی و تولید وب‌سایت مجموعه پترو ایلیا کرد و با توجه به اینکه این گونه محصولات مخاطب خاص زیادی دارد تمرکز دقیقی در تولید محتوای به روز و کامل در وب‌سایت مجموعه پترو ایلیا نمود؛ محتوایی که هم سو با نوع محصولات ارائه شده در مجموعه پترو ایلیا می‌باشد و حتی فراتر از آن را پوشش می‌دهد و موجب شده است که نتایج درخشانی در تامین نیازهای مجموعه پترو ایلیا داشته باشد.
فعالیت عمده شرکت پترو ایلیا انرژی در زمینه تامین تجهیزات لوله کشی، مکانیکال، مخازن تحت فشار، برق، ابزار دقیق و تجهیزات ثابت و دوار جهت پروژه های نفت، گاز، پتروشیمی و ساختمان می‌باشد. این شرکت امکان ارایه خدمات تامین کالا بصورت خرید مستقیم از سازندگان اصلی و انبارهای معتبر بین المللی را برای کارفرمایان خود مهیا نموده است.

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

ترکیب رنگ استفاده شدهترکیب رنگ استفاده شده

R:۸۲ G:۱۰۲ B:۱۴۱ | #۵۲۶۶۸d

R:۰ G:۱۵۹ B:۲۲۸ | #۰۰۹fe4

گالری تصاویر

تصاویر برخی از صفحات طراحی شده وبسایت شرکت پترو ایلیا انرژی

به واسطه یکی از دوستان با مجموعه هوراوب آشنا شدیم، بعد از اینکه رشد کسب و کار ایشان را به طرز چشم‌گیری دیدیم ازشون سوال کردیم و گفتند تنها عاملش همکاری با تیم هوراوب بوده. بلافاصله با مجموعه هوراوب شروع به کار کردیم، رشد بیش از ۸۰ درصد کسب و کار تیم بنده مدیون زحمات تیم هوراوب می‌باشد، همیشه از شما سپاسگزاریم.

در تمامی دستگاه‌ها با تمامی ابعاد

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*