طراحی وب‌سایت و خدمات سئو

مجموعه صنعتی پرشیا لیرز

مجموعه صنعتی پرشیا لیزر به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت برش فلزات به وسیله دستگاه‌های برش لیزر، خط مشی خود را در جهت ارتقای صنعت کشور و افزایش سطح کیفی محصولات مرتبط قرار داده است.

مشاهده سایت مجموعه پرشیا لیرزتماس با ما

اطلاعات پروژه اطلاعات کلی پروژه

نام پروژه:

مجموعه صنعتی پرشیا لیرز

نوع خدمت:

طراحی سایت و خدمات سئو

سال اجرا:

۱۳۹۷

آدرس وب سایت:

persialaser.com

سازگار با تمامی مرورگرها

واکنش‌گرا با تایید گوگل

استاندارد W3C جهانی وب

استاندارد سرعت صفحه گوگل

معرفی کلی پروژه معرفی کلی پروژه

منحصر به فرد و ویژه باش!

انگیزه اصلی مجموعه صنعتی پرشیا لیرز از داشتن یک وب‌سایت؛ این بود که بتواند به کامل‌ترین و موثرترین شکل، خدماتش را به مخاطبان خود معرفی کند. تیم هوراوب با بررسی اولیه و کامل خدمات و توانایی‌های مجموعه صنعتی پرشیا لیرز شروع به طراحی و تولید وب‌سایت مجموعه صنعتی پرشیا لیرز کرد و با توجه به اینکه این گونه خدمات مخاطب خاص زیادی دارد تمرکز دقیقی در تولید محتوای به روز و کامل در وبلاگ وب‌سایت مجموعه صنعتی پرشیا لیرز نمود؛ محتوایی که هم سو با نوع خدمات ارائه شده در مجموعه صنعتی پرشیا لیرز می‌باشد و حتی فراتر از آن را پوشش می‌دهد و موجب شده است که نتایج درخشانی در سئو مجموعه صنعتی پرشیا لیرز داشته باشد.
مجموعه صنعتی پرشیا لیزر فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ واقع در شهرک صنعتی چهاردانگه استان تهران در زمینه شیت‌متال، برش لیزر و خمکاری با بهره‌گیری از تجهیزات و ماشین‌آلات روز دنیا، بر اساس استانداردهای بین‌المللی و همچنین با به کارگیری نیروی انسانی مجرب و متخصص آغاز نمود. مجموعه صنعتی پرشیا لیزر به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در صنعت برش فلزات به وسیله دستگاه‌های برش لیزر، خط مشی خود را در جهت ارتقای صنعت کشور و افزایش سطح کیفی محصولات مرتبط قرار داده است.

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

ترکیب رنگ استفاده شدهترکیب رنگ استفاده شده

R:۳۳ G:۳۷ B:۴۳ | #۲۱۲۵۲b

R:۲۰۲ G:۱۶۶ B:۹۷ | #caa661

گالری تصاویر

تصاویر برخی از صفحات طراحی شده وبسایت مجموعه صنعتی پرشیا لیرز

همکاری با تیم حرفه‌ای آژانس تبلیغاتی هوراوب، یک تجربه رضایت بخش است، مجموعه هوراوب توانسته است با پشتیبانی خوبش تمام نیازهای مجموعه صنعتی پرشیا لیرز را برآورده کند.

در تمامی دستگاه‌ها با تمامی ابعاد

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*