طراحی وب‌سایت و خدمات سئو

پرگاس مارکت

پرگاس فرآیند شرکت مهندسی ایرانی که برای انجام امور مهندسی، تهیه و فروش در زمینه پروژه‌های انرژی در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس شده است.

مشاهده سایت پرگاس مارکتتماس با ما

وبسایت پرگاس مارکت

اطلاعات پروژه اطلاعات کلی پروژه

نام پروژه:

پرگاس مارکت

نوع خدمت:

طراحی سایت و خدمات سئو

سال اجرا:

۱۳۹۷

آدرس وب سایت:

pargasmarket.com

سازگار با تمامی مرورگرها

واکنش‌گرا با تایید گوگل

استاندارد W3C جهانی وب

استاندارد سرعت صفحه گوگل

معرفی کلی پروژه معرفی کلی پروژه

یک مارکت آنلاین؛ کاملا تخصصی، دم دست شما!

چالش اصلی مجموعه پرگاس فرآیند در اولین مراجعه خود به مجموعه هوراوب این بود که یک فروشگاه آنلاین کاملا تخصصی تجهیزات ابزار دقیق را به صورت حرفه‌ای و کامل داشته باشد. تیم هوراوب شروع به اجرای فروشگاه آنلاین پرگاس مارکت نمود که تمامی محصولات ابزار دقیق با تمامی دسته‌بندی‌ها با اطلاعات کامل و دقیق را در بر می‌گرفت. هوراوب در این مسیر تمام توان خود را به کار برد که با تامین محتوای کامل و بدون نقص نقش برجسته‌ای در اوج گرفتن سئو این مجموعه داشته باشد و همین تلاش موجب شد که وبسایت پرگاس مارکت نتایج مثبنی در سئو نیز به دست آورد.
پرگاس فرآیند شرکت مهندسی ایرانی است که برای انجام امور مهندسی، تهیه و فروش در زمینه پروژه‌های انرژی به خصوص در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس شده است. گروه مهندسی و تدارکات پرگاس فرآیند یک شرکت EP پیشرو در ایران است که حداقل ۲۰ سال در مهندسی و تهیه بسته‌های فرآیند متفاوت در زمینه‌های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی ایران سابقه دارد. پرگاس فرآیند؛ نمایندگی انحصاری از چندین برند اروپای غربی و شرق آسیا که تامین‌کننده در زمینه‌های مختلف هستند و هر کدام از آنها نیز در لیست تأیید کنندگان NIOC، NIPC، NIGC، POGC، NIOEC در ایران ثبت شده‌اند، می‌باشد. پرگاس فرآیند در بازار انرژی و منابع انرژی ایران به عنوان یک شرکت خصوصی متعلق به سهامداران معینی است که تحت قوانین و مقررات مرتبط با جمهوری اسلامی ایران مستقر و فعال است.

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

ترکیب رنگ استفاده شدهترکیب رنگ استفاده شده

R:0 G:37 B:53 | #002535

R:244 G:122 B:0 | #f47a00

گالری تصاویر

تصاویر برخی از صفحات طراحی شده وبسایت کلینیک تخصصی پوست و مو رخ آرا

مجموعه ما به دنبال یک مارکت حرفه‌ای آنلاین برای معرفی محصولات داشت، انتخاب گروهی که بتواند در طراحی سایت و سایر امکانات آن، نیازهای مشتریان را در نظر بگیرد، بسیار مهم است. از همکاری با گروه هوراوب بسیار خرسندم برای اینکه تمامی نیازهای مدنظر مجموعه ما را به بهترین نحو ممکن طراحی و اجرا کرده است.

در تمامی دستگاه‌ها با تمامی ابعاد