جستجو کن...

نمایندگی مدیران خودرو ۳۵۰

شرکتی

طراحی وب سایت و خدمات سئو

نمایندگی مدیران خودرو کد ۳۵۰

استانداردهای پروژه

سازگار با تمامی مرورگرها

واکنش گرا با تایید گوگل

استاندارد W3C جهانی وب

استاندارد سرعت صفحه گوگل

اطلاعات کلی پروژه

نام پروژه:

نمایندگی مدیران خودرو کد ۳۵۰ - دهقانپور

نوع خدمت:

طراحی سایت و خدمات سئو

سال اجرا:

۱۳۹۶

آدرس وب سایت:

www.mvm350.ir

هرگز ناقص معرفی نکن!

هوراوب با توجه به درخواست نمایندگی مدیران خودرو ۳۵۰ جهت طراحی سایت؛ تمام توان خود را در اجرای سایتی بهینه و بدون نقص به کار گرفت تا مشتری به راحتی بتواند به تمامی جزئیات مورد نیاز خود در مورد یک خودرو دست پیدا کند.
نمایندگی مدیران خودرو ۳۵۰ به عنوان نماینده رسمی مدیران خودرو، با حضور در عرصه فروش خودروهای کمپانی‌های چری و ام وی ام در تهران نه تنها نویدگر حضور خودروهایی منحصر به فرد در صنعت خودرویی كشور بوده؛ بلكه موجب شكسته شدن محدودیت قیمت خودروهای موجود در بازار ایران و توجه به خواسته‌ها و انتظارات مخاطبان ایرانی این صنعت شده است.
دامنه فعالیت‌های نمایندگی مدیران خودرو ۳۵۰ از تنوع شرایط فروش خودروهای مدیران خودرو گرفته تا نحوه متمایز خدمت‌رسانی به تمامی مشتریان خانواده چری در سراسر تهران؛ گسترش قابل توجهی یافته است. تنوع محصولات و خدمات، برگزاری طرح‌های ویژه، تحلیل و توسعه هدفمند شبكه خدمات فروش، تجهیز سرویس‌های امدادی، ایجاد مسیرهای جدید فروش، استفاده از روش‌های بازاریابی هدف‌مند در راستای شناسایی و تامین نیاز مشتریان، ارتقا میزان رضایت‌مندی مشتریان در حوزه‌های فروش و خدمات پس از فروش، از جمله تحولاتی هستند که با فعالیت نمایندگی مدیران خودرو ۳۵۰ به دست آمده است.

تو انتخابت دقت کن!

نمایندگی مدیران خودرو ۳۵۰ که خرید و فروش خودروهای mvm و chery را در حیطه کاری خود دارد؛ از تیم هوراوب تقاضای ساخت و اجرای وب‌سایتی را کرد که مشتریانش بتوانند به راحتی و بدون صرف وقت از محصولات مدیران خودرو دیدن کنند.

نمای دسکتاپ
نمای موبایل مدیران خودرو

نمای محصولات مدیران خودرو
هرگز ناقص معرفی نکن!

هوراوب با توجه به درخواست نمایندگی مدیران خودرو ۳۵۰ جهت طراحی سایت؛ تمام توان خود را در اجرای سایتی بهینه و بدون نقص به کار گرفت تا مشتری به راحتی بتواند به تمامی جزئیات مورد نیاز خود در مورد یک خودرو دست پیدا کند.

 

منوی سایت نمایندگی مدیران خودرو 350

نمای صفحه محصول مدیران خودرو -X33s

نمای رنگ بندی خودرو
مشخصات فنی خودرو مدیران خودرو

 

شرایط فروش محصولات مدیران خودرو

ماشین جدید چی اومده؟

وب‌سایت نمایندگی ۳۵۰ به گونه‌ای طراحی شده است که مشتری علاوه بر دسترسی آسان به کلیه محصولات این مجموعه از جدیدترین اخبار و رویدادهای کمپانی‌های mvm و chery با خبر می‌شود و می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به خرید یا ثبت نام کند.

صفحه تماس مدیران خودرو

نمایندگی مدیران خودرو در جیب شما!

یکی از مهم‌ترین امتیازات این نمایندگی خدمات پس از فروش و تعمیرگاه مرکزی فعال است که هوراوب با توجه به میزان این اهمیت این امتیاز را در زیرمجموعه وب‌سایت قرار داده تا مشتری در سریع‌ترین زمان و به راحت‌ترین روش با هر سخت‌افزاری که در دسترس داشت اقدام به تماس کند.
نقد و بررسی محصولات مدیران خودرو
پروژه نمایندگی ۳۵۰ مدیران خودرو
وب سایت mvm350.ir
مشتری نمایندگی ۳۵۰ مدیران خودرو
تخصص طراحی سایت
سال ۱۳۹۶

مشاهده سایت