طراحی سایت

شرکت طرح و صنعت مَهان پارس

شرکت طرح و صنعت مَهان پارس؛ واردات تجهیزات و خرید کالا از برندهای معتبر جهانی، در زمینه‌های مختلفی مانند نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع نیروگاهی را در اساسنامه کاری خود دارد.

مشاهده سایت مجموعه مَهان پارستماس با ما

اطلاعات پروژه اطلاعات کلی پروژه

نام پروژه:

شرکت طرح و صنعت مَهان پارس

نوع خدمت:

طراحی سایت

سال اجرا:

۱۳۹۸

آدرس وب سایت:

mahanpars.co

سازگار با تمامی مرورگرها

واکنش‌گرا با تایید گوگل

استاندارد W3C جهانی وب

استاندارد سرعت صفحه گوگل

معرفی کلی پروژه معرفی کلی پروژه

منحصر به فرد و ویژه باش!

شرکت طراحی و فناوری مَهان پارس با توجه به نیاز مشتری؛ محصولات مورد نیاز را به طور فنی شناسایی می‌کند و در گام‌های بعدی اقدام به تامین آن می‌کند. شرکت طراحی و فناوری مَهان پارس برای سهولت پروسه کار تامین و سفارش نیاز مشتریان خود تصمیم به اجرای سایتی فروشگاهی برای برند مَهان پارس گرفت که بتواند به کامل‌ترین و موثرترین شکل، محصولاتش را در آن به مخاطبان خود معرفی کند. تیم هوراوب با بررسی اولیه و کامل محصولات و توانایی‌های مجموعه مَهان پارس شروع به طراحی و تولید وب‌سایت مجموعه مَهان پارس کرد و با توجه به اینکه این گونه محصولات مخاطب خاص زیادی دارد تمرکز دقیقی در تولید محتوای به روز و کامل در وب‌سایت مجموعه مَهان پارس نمود؛ محتوایی که هم سو با نوع محصولات ارائه شده در مجموعه مَهان پارس می‌باشد و حتی فراتر از آن را پوشش می‌دهد و موجب شده است که نتایج درخشانی در تامین نیازهای مجموعه سیم بکسل اطلس داشته باشد.
مجموعه مَهان پارس دامنه گسترده‌ای از قطعات، انواع تجهیزات مکانیکی و ماشین‌های روتاری را ارائه می‌دهد. مدیریت خریداری در اکثر سازمان‌ها کار دشواری‌ست و معمولا نیازمند استفاده از چند پیمان‌کار و قرارداد های گوناگون است. مجموعه مَهان پارس با استفاده از قابلیت‌های خود و آگاهی از بازار، کارکرد خریداری را تقویت می‌نمایند و تاثیر مثبت آن را افزایش می‌دهند.

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

ترکیب رنگ استفاده شدهترکیب رنگ استفاده شده

R:۲۳۱ G:۶۵ B:۵۱ | #e74133

R:۴۵ G:۴۵ B:۴۳ | #۲d2d2b

گالری تصاویر

تصاویر برخی از صفحات طراحی شده وبسایت مجموعه مَهان پارس

مجموعه هوراوب بسیار دقیق، با نظم، جدی و نمونه‌ای از یک تیم وظیفه‌شناس هستند. پیشنهاد می‌کنیم اگر در زمینه پکیج دیجیتال مارکتینگ نیاز به یک تیم حرفه‎ای دارید حتما کنار مجموعه هوراوب تجربه‌ای عالی و درخشان خواهید داشت.

در تمامی دستگاه‌ها با تمامی ابعاد

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*