طراحی وب‌سایت

مجموعه JUST BEST FOOD

مجموعه JUST BEST FOOD، سبد محصولات خود را با ۵ گروه اصلی غذایی منحصربفرد کشورمان ایران شامل: زعفران، پسته، زرشک، خرما و گل محمدی توسعه داده است و شبكه فروش و توزیع گسترده‌ و مدرنی را با بهره‌گیری از تكنولوژی روز ایجاد نموده است.

مشاهده سایت مجموعه JUST BEST FOODتماس با ما

اطلاعات پروژه اطلاعات کلی پروژه

نام پروژه:

مجموعه justbestfood

نوع خدمت:

طراحی سایت

سال اجرا:

۱۳۹۸

آدرس وب سایت:

justbestfood.com

سازگار با تمامی مرورگرها

واکنش‌گرا با تایید گوگل

استاندارد W3C جهانی وب

استاندارد سرعت صفحه گوگل

معرفی کلی پروژه معرفی کلی پروژه

منحصر به فرد و ویژه باش!

مجموعه JUST BEST FOOD، با داشتن ۵ گروه اصلی غذایی منحصربفرد کشورمان ایران در سبد محصولات خود نیاز به داشتن یک وب‌سایت دو زبانه که بتواند به کامل‌ترین و موثرترین شکل، محصولاتش را در آن به مخاطبان خود معرفی کند را واجب می‌دانست. تیم هوراوب با بررسی اولیه و کامل محصولات و توانایی‌های مجموعه JUST BEST FOOD شروع به طراحی و تولید وب‌سایت مجموعه JUST BEST FOOD کرد و با توجه به اینکه این گونه محصولات مخاطب خاص زیادی چه در ایران و چه خارج از ایرات دارد تمرکز دقیقی در تولید محتوای به روز و کامل در وب‌سایت مجموعه JUST BEST FOOD به دو زبان فارسی و انگلیسی نمود؛ محتوایی که هم سو با نوع محصولات ارائه شده در مجموعه JUST BEST FOOD می‌باشد و حتی فراتر از آن را پوشش می‌دهد و موجب شده است که نتایج درخشانی در تامین نیازهای مجموعه JUST BEST FOOD داشته باشد.
فعالیت‌های «JUST BEST FOOD» با تهیه، تولید و بسته‌بندی بهترین محصولات غذایی ایرانی گسترش پیدا کرده است. JUST BEST FOOD پس از سال‌ها تلاش همچنان می‌کوشد با کمک تجربیات اندوخته شده در طی این سال‌ها کالاهایی قابل اعتماد و باکیفیت تولید نماید.
هدفمندی و برنامه‌ریزی موثر، ایمان و عزم راسخ برای دستیابی به اهداف تعیین شده، به کارگیری تیم مجرب و دلسوز، استفاده از روش‌های نوین بازاریابی و مشتری‌محوری از جمله عوامل مهم در استراتژی مجموعه JUST BEST FOOD می‌باشد.

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

ترکیب رنگ استفاده شدهترکیب رنگ استفاده شده

R:۱۴۷ G:۱۹۲ B:۲۸ | #۹۳c01c

R:۲۹۰ G:۱۸۵ B:۰ | #fab900

گالری تصاویر

تصاویر برخی از صفحات طراحی شده وبسایت مجموعه justbestfood

یکی از دوستان در ابتدا مجموعه هوراوب را به ما معرفی کرد، در ابتدا فکر می‌کردیم مانند تمامی سیستم‌های دیگر که فقط شعارگونه هست عمل می‌کنند! اما بعد از فاینال شدن طراحی وبسایت justbestfood توسط تیم هوراوب؛ با تاثیر به سزای آن در میزان برندینگ و پروزه‌هایی که جذب کردیم خیلی شفاف و محسوس روبرو شدیم! در حال حال حاضر با افتخار از خدمات تیم هوراوب استفاده می‌کنیم.

در تمامی دستگاه‌ها با تمامی ابعاد

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*