جستجو کن...

به روز باش

ژولی مزون فروشگاه اینترنتی است که فروش به روزترین محصولات دنیای مد را بر عهده دارد. تیم هوراوب طراحی و اجرای این فروشگاه را؛ با هدف قراردادن، تامین کلیه نیازهای مشتری در این زمینه؛ به بهترین نحو ممکن انجام داده است.

فروشگاه آنلاین ژولی مزون - نمای صفحه اصلی دسکتاپ و موبایل

فقط چند کلیک ساده

دسترسی سریع، کنترل راحت و خرید آسان از اهداف هوراوب برای طراحی این فروشگاه بوده و تمام تلاش خود را کرده تا مشتری بدون سردرگمی و تنها با چند کلیک ساده به نیاز خود دست پیدا کند و خرید خود را انجام دهد.

فروشگاه آنلاین ژولی مزون-نمای گرید صفحه اصلی

فروشگاه آنلاین ژولی مزون-نما صفحه اصلی وبلاگ

سلیقه خودت رو عشق است!

ژولی مزون با در نظر گرفتن به روزترین محصولات تولیدشده صنعت مد دنیا، ساخت این فروشگاه را به هوراوب واگذار کرد؛ که بر این اساس و با درنظر گرفتن کلیه سلیقه‌ها، فروشگاه راه‌اندازی شد و همچنین امکان خریدآسان، جستجو و مقایسه با سایر برندها برای مشتری فراهم شده است.

 
فروشگاه آنلاین ژولی مزون-نمای تک محصول
فروشگاه آنلاین زولی مزون - نما فیلتر محصولات

فروشگاه آنلاین ژولی مزون - وبلاگ

وبلاگ، مِبلاگ ردیفه!

هوراوب علاوه بر فروشگاه و جزئیات آن تصمیم به اجرای وبلاگی که زیر مجموعه فروشگاه باشد نمود که بر طبق آن مدیر وب سایت با مطالب مرتبط صنعت مد؛ مشتریان خود را همراهی و یاری می‌کند

فروشگاه آنلاین ژولی مزون-صفحه تماس

 
فروشگاه آنلاین ژولی مزون-نما موبایل فهرست-محصولات-تک محصول
هر چی دمِ دستته!
فروشگاه اینترنتی ژولی مزون پروژه‌ای است که تیم هوراوب برای اجرای آن بهترین متدهای روز را به کار برده تا مشتری بدون صرف وقت در سریع‌ترین زمان ممکن با اطمینان خاطر و اولین سخت‌افزار در دسترس، نیاز خود را تامین کند.
پروژه ژولی مزون
وب سایت jolie.ir
مشتری ژولی مزون
تخصص طراحی سایت
سال ۱۳۹۶

مشاهده سایت