طراحی سایت و خدمات سئو

مجموعه سیم بکسل اطلس

مجموعه سیم بکسل اطلس با سابقه‌ای درخشان یكی از واردكننده های پیشرو در زمینه پخش انواع سیم بكسل، جرثقیل، پولیفت، تیفور، زنجیر و اتصالات می‌باشد.

مشاهده سایت مجموعه سیم بکسل اطلستماس با ما

اطلاعات پروژه اطلاعات کلی پروژه

نام پروژه:

مجموعه سیم بکسل اطلس

نوع خدمت:

طراحی سایت و خدمات سئو

سال اجرا:

۱۳۹۷

آدرس وب سایت:

atlaswirerope.com

سازگار با تمامی مرورگرها

واکنش‌گرا با تایید گوگل

استاندارد W3C جهانی وب

استاندارد سرعت صفحه گوگل

معرفی کلی پروژه معرفی کلی پروژه

منحصر به فرد و ویژه باش!

مجموعه سیم بکسل اطلس با توجه به نیاز مشتری؛ محصولات مورد نیاز را به طور فنی شناسایی می‌کند و در گام‌های بعدی اقدام به تامین آن می‌کند. مجموعه سیم بکسل اطلس برای سهولت پروسه کار تامین و سفارش نیاز مشتریان خود تصمیم به اجرای سایتی فروشگاهی برای برند سیم بکسل اطلس گرفت که بتواند به کامل‌ترین و موثرترین شکل، محصولاتش را در آن به مخاطبان خود معرفی کند. تیم هوراوب با بررسی اولیه و کامل محصولات و توانایی‌های مجموعه سیم بکسل اطلس شروع به طراحی و تولید وب‌سایت مجموعه سیم بکسل اطلس کرد و با توجه به اینکه این گونه محصولات مخاطب خاص زیادی دارد تمرکز دقیقی در تولید محتوای به روز و کامل در وب‌سایت مجموعه سیم بکسل اطلس نمود؛ محتوایی که هم سو با نوع محصولات ارائه شده در مجموعه سیم بکسل اطلس می‌باشد و حتی فراتر از آن را پوشش می‌دهد و موجب شده است که نتایج درخشانی در تامین نیازهای مجموعه سیم بکسل اطلس داشته باشد.
مجموعه سیم بکسل اطلس واردكننده انواع سیم بكسل‌های فولادی كنفی سیاه و گالوانیزه، انواع سیم تا نمره ۵۰، جرثقیل‌های برقی و دستی، پولیفت، تیفور، زنجیر و اتصالات، زنجیر ساده، زنجیر G80، زنجیرهای آهنی و خشكه، زنجیرهای گالوانیزه و پلیشی، تسمه حمل بار، اسلینگ، قلابS ساده و گردون، شگل، مهارکش، بست سیم بکسل و كارابین می‌باشد.

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

تکنولوژی استفاده شدهتکنولوژی استفاده شده

ترکیب رنگ استفاده شدهترکیب رنگ استفاده شده

R:۲۳۹ G:۱۶۲ B:۵۱ | #efa233

R:۵۱ G:۵۱ B:۵۱ | #۳۳۳۳۳۳

گالری تصاویر

تصاویر برخی از صفحات طراحی شده وبسایت مجموعه سیم بکسل اطلس

همکاری با مجموعه هوراوب یکی از بهترین تجربه‌های کاری مجموعه سیم بکسل اطلس بود. دقت، ظرافت در طراحی و پاسخگویی سریع از ویژگی‌های تیم هوراوب بود و خیلی خوشحالیم که طراحی سایت و خدمات سئو مجموعه سیم بکسل اطلس رو به این تیم سپردیم.

در تمامی دستگاه‌ها با تمامی ابعاد

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*