طراحی سایت مزون

چگونه طراحی سایت مزون را انجام دهیم؟

در حال حاضر خدمات طراحی و پیاده سازی وب سایت آسان شده است، که طراحی سایت مزون یکی از آن هاست. با در نظر گرفتن وضعیت اجتماعی و اقتصادی حاکم بر دنیای امروز، هر کسب و کاری برای ادامه حیات باید به سوی خدمات آنلاین گام بردارد. برای بودن در رقابت، با طراحی خیره کننده صفحه وب، برند خود را به بهترین وجه در دید مخاطبین هدف قرار دهید. بسیاری از افراد و موسسات، با استفاده از خدمات طراحی وب می توانید وب سایتی با صفحه وب خلاقانه و زیبایی توسط متخصصان را بدست آورید. برای طراحی سایت مزون استفاده از تجربه طراحان حرفه ای که همگی دارای امتیاز و اعتبار هستند بدیهی است. همچنین ده ها مفهوم طراحی وب برای استفاده در دسترس بوده و تجربیات مربوط به طراحی لباس نیز لحاظ می شود.

همانطور که می دانید مزون محلی است غیر از فروشگاه، که لباس های خاص را به روش های دیگری در اختیار مشتری قرار می دهند. گاهی افراد که برای خرید لباس فروشگاه‌ها مراجعه می کنند، محصول مورد نظر خود نمی یابند. در نتیجه به سوی مزون ها تمایل پیدا می کنند. حال در طراحی سایت مزون تمام تفاوت های آن با یک فروشگاه را باید در نظر داشت.

شکل  ۱ طراحی سایت مزون

طراحی سایت مزون کاملاً سفارشی

از آنجایی که مزون‌ها در بین مردم از نظر نام و مکان کمتر شناخته شده هستند، صاحبان آن ها باید با هزینه های گاها کلان تبلیغات فراوانی داشته باشند تا جلب مشتری کنند. به همین دلیل و البته موارد بسیار دیگر، در طراحی سایت مزون نهایت دقت باید رعایت گردد.

اغلب هیچ راه بهتر و سریع تری برای طراحی وب سایت جز استفاده از الگو های از پیش تعریف شده وجود ندارد. امروزه با استفاده از ایده های متنوع طراحان وب سایت صفحه وب مورد علاقه خود را انتخاب خواهید کرد. البته وب سایت بدون الگو و بدون روبات و برنامه های ناامید کننده ای، یک وب سایت ۱۰۰٪ بی نظیر در اختیار خواهید داشت. در بسیاری از سایت های ارائه دهنده خدمات وب، به جای طراحی جنرال و طرح دار، کاربر می تواند یک طراحی وب سایت را به صورت موقت انتخاب کند تا به مرورزمان و بر اساس کسب تجربیات گام به گام نسبت به بروز رسانی آن اقدام نماید.

 

 

 

شکل  ۲  طراحی سایت مزون

اصول طراحی سایت مزون

بر اساس نوع کسب و کار شما یعنی مزون، همه مواردی که به ویژگی های شغلی فوق نیاز دارند باید برجسته تر شود. همه طراحان وب به دلیل کیفیت کار از نظر مهارت  و درجه بندی بالا هستند، بنابر این تصمیم بگیرید با بهترین ها کار می کنید. به همین دلیل دو اصل در طراحی سایت مزون وجود دارد که توسعه آن را تضمین می نماید:

۱) وب سایت مزون را کاملا توصیف کنید
سعی کنید تمام خدمات مزون را به صورت تعاملی و خلاقانه، خلاصه و قوی توصیف کنید، تا نیازهای طراحی و تعیین بودجه شما را به سادگی تضمین کند.

۲) کسب و کار خاصی دارید، پس وب سایت هم باید ویژه باشد

ده ها ایده طراحی صفحه وب ویژه مزون ها از سوی طراحان حرفه ای در سراسر جهان ارائه شده است. با استفاده از آنها می توانید طراحی وب ایده آل خود را دریافت و به آنها بازخورد لازم را بدهید. در طراحی وب سایت خود برخی از مولفه های دوخت لباس مورد علاقه مشتریان و سبک های روز را در نظر داشته باشید. درباره پاسخ به سؤالات و کمک به تکمیل لباس رویایی مشتریان تلاش کنید تا بیشترین و مفید ترین اطلاعات را بر اساس تجربیات گذشته لحاظ کنید. معمولا مدیران شرکت های طراحی وب سایت، ایده ها و کسب و کار شما را کاوش می کنند. برای آنکه کار سریع تر پیش برود، یکی از طرح های موجود را اصطلاحا بومی سازی (سفارشی سازی) می کنند. در همین حال تیمی از کارشناسان سبک شناسی، زیبایی شناسی و افراد شاغل در حوزه لباس و مزون، با توجه به بودجه و سبک و روش شما به طراحان مشاوره می دهند.

 

شکل  ۳ طراحی سایت مزون

 

طراحی سایت مزون یا فروشگاه

همانطور که می دانید برعکس فروشگاه و بوتیک مزون‌ مشتری‌ دائمی ندارد. به همین خاطر با لحاظ کردن تخفیفات دوره ای و فصلی، با تمرکز بر تبلیغات طریق صفحات وب سایت تاثیر قابل توجهی بر جلب مشتری خواهد داشت.  در این تبلیغات بر ارائه تجربیات گذشته و شرح خلاصه خدمات به شکلی ساده اقدام کنید. با درج تصاویری از محیط مزون، حتی مواردی مانند متراژ، اتاق پرو محل پذیرایی از مشتری دارای اهمیت زیادی است. با انتخاب و ثبت عناصر مهم در کسب و کار خود در فروشگاه طراحی مجازی، منتخبی از پروژه ها و لباس های دوخته شده را به نمایش بگذارید.

این توصیه را در نظر داشته باشید، در طراحی سایت مزون حتما یک صفحه وب را برای سفارش آنلاین طرح لباس، پارچه، توری و مهره ها را در نظر بگیرید. در اینحالت مشتری به راحتی می تواند یکی از خدمات سفارش آنلاین را از وب سایت شما بگیرد. در پشت صحنه، یک روند دقیق پیاده سازی کنید تا مشتری اطمینان حاصل کند که لباس سفارش شده دقیقاً به طرح و اندازه مورد نظر آماده دوخت است. سپس می توانید لباس را برای مشتری ارسال نمائید.

مراحل ساخت و طراحی سایت مزون

به طور کلی برای طراحی سایت مزون می توان چند مرحله زیر را انجام داد:

  • طراحان وب سایت ها و فروشگاه های آنلاین این امکان را فراهم می کنند تا فروش خود را بصورت آنلاین شروع کنید.
  • برای اتصال به درگاه های امن پرداخت، باید از یک برنامه تجارت الکترونیک بهره ببرید تا به شما امکان دهد تا هنگام فروش آنلاین لباس، مشتری پرداخت را با خیالی آسوده انجام دهد.
  • شما به عنوان صاحب یک وب سایت مزون می توانید بدون نگرانی در مورد به روزرسانی های امنیتی و خطرات ناشی از حمله هکرها، طراحی و فروش لباس را بصورت آنلاین آغاز کنید.

 

 

شکل  ۴ طراحی سایت مزون

 

پرسش و پاسخ:

  • آیا به دلیل بالا رفتن تنوع خدمات و سفارشات لباس امکان توسعه وب سایت در آینده نزدیک وجود دارد؟

پاسخ: بله. به دلیل نوع ساختار وب سایت در هر لحظه که مشتری تصمیم به توسعه داشته باشد، این امکان وجود دارد.

  • در طراحی سایت مزون، قابلیت تبلیغ تمامی خدمات مزون وجود دارد؟

پاسخ: بله دقیقا. دو راه وجود دارد. ابتدا با طراحی یک صفحه، تقسیم و اختصاص هر بخش به یک سرویس انجام گردد. دوم برای هر سرویس یک صفحه جداگانه در نظر گرفت.

  • به دلیل اینکه مزون‌ها در میان جامعه از نظر نام و مکان کمتر شناخته شده هستند، ایا با وب سایت این مشکل قابل حل است؟

پاسخ: بله. با راه اندازی یک وب سایت، به شرط اینکه از ظرفیت آن و تبلیغات خلاقانه و با کیفیت استفاده گردد.

  • برای استفاده از وب سایت مزون نیاز به سطح معلومات خاصی است؟

پاسخ: خیر، با داشتن کمترین تجربه و اطلاعات سیستمی و تنها با پیروی کردن از فایل های راهنمای سایت می توان از خدمات آن بهره برد.