چرا من نیاز به سایت دارم ؟
طراحی سایت

آیا من نیاز به وب سایت دارم؟ – چرا به وبسایت نیاز داریم؟

آیا تا به حال از خود پرسیده اید، آیا من نیاز به وب سایت دارم؟ بسیاری از کسب و کارهای امروزی بدون وب سایت فعالیت می کنند. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق مشاغلی که در یک منطقه بزرگ یا چندین مرکز فعالیت می کنند دارای وب سایت هستند، اما مشاغل کوچکتر اغلب این کار را نمی کنند. به این دلیل که به نظر نمی رسد هزینه راه اندازی وب سایت و نگهداری از آن به درد مزایای آن بخورد.

اکثر کسب و کارهای سنتی اینگونه معمولا تمام بازاریابی خود را از طریق ابزارهای فیزیکی و رسانه های اجتماعی انجام می دهند. اگرچه این بهتر از عدم بازاریابی است، اما بسیاری از صاحبان مشاغل متوجه مزایای طولانی مدت یک وب سایت نیستند.

ممکن است باز از خود سوال بپرسید که برای توسعه کسب و کار، آیا من نیاز به وب سایت دارم؟ در اینجا، ما به مزایای یک وب سایت برای تجارت شما نگاه خواهیم کرد. پس از آن، ما چند نکته و ترفند برای به حداکثر رساندن کسب درآمد از طریق وب سایت شما ارائه خواهیم داد.

آیا من نیاز به وب سایت دارم؟ اهمیت داشتن سایت برای کسب و کار

صرف نظر از کوچک یا بزرگ بودن شرکت شما، یک وب سایت برای هر کسی که بخواهد گسترش یابد، بسیار ضروری است. برای درک بهتر و یافتن پاسخ برای سوال آیا من نیاز به وب سایت دارم؟، در اینجا به چند ویژگی برتر طراحی سایت اشاره می کنیم.

یک وب سایت کسب و کار شما را قانونی می کند – برای قانونی کردن کسب و کار آیا من نیاز به وب سایت دارم؟

یک وب سایت یکی از چهار روش قانونی جلوه دادن تجارت شماست. معنی این امر این است که هرگاه مشتری به وب سایت شما نگاهی بیندازد، در حال حاضر شکل بالاتری از اعتماد ایجاد خواهد شد. توجه کنید که اگر بخواهید از اینستاگرام و یا فیسبوک این کار را انجام دهید، اعتماد لازم را ایجاد نمی کنید.

با این وجود، باز از خود سوال می پرسید که آیا من نیاز به وب سایت دارم؟ داشتن یک وب سایت برای کسب و کار بسیار الزامی است.

فقط تصور کنید، دو کسب و کار پیدا می کنید که از هر پایه مساوی هستند. با این حال، یکی از آنها دارای یک وب سایت حرفه ای است و دیگری فقط یک صفحه در فیس بوک یا اینستاگرام دارد. کدام یک را انتخاب می کنید؟ مطمئنا نگاه شما به سوی کسب و کاری خواهد رفت که دارای سایت رسمی است و حال می توانید به سوال خود درباره اینکه آیا من نیاز به وب سایت دارم؟ را پاسخ دهید.

برای بازاریابی و تبلیغات، آیا من نیاز به وب سایت دارم؟

بسیاری از مشاغل کوچک اثر بازاریابی ارگانیک را درک نمی کنند. حتی چیزی به سادگی یک وبلاگ می تواند مزایای زیادی داشته باشد. بازاریابی ارگانیک استراتژی کم هزینه ای است که ممکن است در کوتاه مدت به اندازه کانال های بازاریابی سنتی موثر نباشد اما ظرف چند ماه بی نظیر به سود شما خواهد بود. همچنین یک وب سایت به شما کمک می کند از طریق بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو / سئو، مشتری جدید پیدا کنید.

البته امکان استخدام سرویس حرفه ای برای اهداف سئو نیز برای شما امکان پذیر است. در واقع، اگر در رشد کسب و کار خود جدی هستید، ممکن است کل بازاریابی خود را به یک تیم حرفه ای واگذار کنید. با این حال، کسانی که تازه کار خود را شروع می کنند یا کسانی که بودجه کمتری دارند می توانند در واقع SEO اولیه را انجام دهند.

ارائه اطلاعات ارزشمند به کاربر – برای خدمات دهی بهتر آیا من نیاز به وب سایت دارم؟

پلتفرم های رسانه های اجتماعی عالی هستند. آنها به شما امکان می دهند به طور منظم با مشتریان خود تعامل داشته باشید و خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید. با این حال، پلتفرم های شبکه های اجتماعی برای نمایش آخرین پست ها، عکس ها و فیلم ها طراحی شده اند. به همین ترتیب، فیلم های توضیح دهنده ای که در آغاز ساختید احتمالا با وجود ایجاد یک حاشیه، از بین خواهند رفت.

یک وب سایت می تواند یک روش عالی برای نمایش اطلاعاتی باشد که به بازدید کننده اجازه می دهد تا از کار شما و نحوه استفاده از خدمات شما مطلع شود. یک صفحه تماس یا فرم می تواند تفاوت بین امضای مشتری جدید یا از دست دادن مشتری به شخصی باشد که روش مشخصی برای استخدام وی دارد.

تبدیل نرخ

برای داشتن مشتری های بیشتر، آیا من نیاز به وب سایت دارم؟ در آخر، می توانید تبلیغات خود را به یک صفحه فرود هدایت کنید. از آنجا که تبلیغات به معنای جلب توجه و ایجاد یک جنجال سریع در مورد کسب و کار شما هستند، یک صفحه فرود به منظور تبدیل است.

یک صفحه فرود می تواند دارای تمام جزئیاتی باشد که برای مشتری مهم است. در پایان می توانید بازدید کننده را در مورد نحوه تماس با شما راهنمایی کنید.

نکاتی درباره ساخت یک وب سایت عالی

اکنون که می دانید یک وب سایت چقدر مهم است و به سوال اینکه آیا من نیاز به وب سایت دارم؟ پاسخ دادید، باید بدانید که چگونه یک وب سایت عالی ایجاد کنید. در اینجا چند نکته آورده شده است که به شما در شروع کمک می کند.

 • سعی کنید بازاریابی محتوای خود را از طریق وب سایت خود به حداکثر برسانید.
 • سعی کنید رسانه های اجتماعی خود را در وب سایت خود ادغام کنید. به عنوان مثال، مرتبا به پست های وبلاگ خود در اینستاگرام و / یا فیس بوک خود لینک دهید.
 • مطمئن شوید وب سایت شما برای موبایل مناسب است. استخدام یک طراح حرفه ای که مسائل طراحی سایت را بداند، امری بسیار ضروری است.
 • از فیلم ها استفاده کنید. فیلم ها باعث میشوند تا سئو سایت شما تقویت شود و از این جهت کاربران بیشتری از طریق موتورهای جستجو وارد سایت شما شوند.
 • هدف وب سایت فقط تبدیل نیست بلکه ایجاد اعتماد است. توصیفات می تواند در انجام این کار بدون نیاز به زمان زیادی به شما کمک کند.
 • اگر وب سایت شما عملکرد خوبی ندارد، ممکن است نیاز باشد تا این سایت مجددا طراحی شود.

نتیجه

در این مقاله بررسی شد که چرا به وبسایت نیاز داریم و چگونه یک سایت می تواند باعث رشد کسب و کار شود، پرداختیم. با طراحی سایت برای کسب و کار خود، می توانید مشتریان جدیدی را به دست آورید و از این جهت به تمامی مخاطبین در کمترین زمان ممکن، خدمات دهی کنید.

 

موضوع مرتبط طراحی سایت

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

تیم تحریریه هوراوب

مجموعه مقالات تیم هوراوب، ثمره یک همبستگی تیمی است؛ و تلاشی است مستمر در جهت فراهم کردن پاسخ صحیح به مشکلات و مسائل شما در زمینه وب. تیم هوراوب در تلاش است که باکیفیت‌ترین و مفیدترین مقالات را برای شما تهیه کرده و به کامل‌ترین شکل در اختیار شما قرار دهد.
| با ما بیشتر آشنا شوید. |


سوالات متداول

 • ۱.آیا واقعا من به سایت احتیاج دارم؟
  اگر قصد دارید تا کسب و کار خود را گسترش دهید و با استفاده از آن خدمات خود را به صورت آنلاین و برای مشتریان بیشتری ارائه دهید، به شما پیشنهاد ساخت سایت برای کسب و کار می کنیم.
 • ۲.برای رفتن به صفحه اول گوگل باید چه کاری کرد؟
  برای اینکه بخواهید سایت خود را در صفحه اول گوگل همراه با یک کلمه کلیدی خاص ببینید، باید عملیات سئو اصولی انجام دهید.
 • ۳.در چه مدت زمانی می توان سایت را طراحی کرد؟
  بسته به نوع پروژه شما دارد. اگر پروژه شما ساده باشد مطمئنا در کمتر از یک ماه سایت شما آماده خواهد شد و اگر سایت شما خیلی پیشرفته باشد و پروژه بزرگی داشته باشید، ممکن است 6 ماه الی 1 سال طول بکشد.
 • ۴.هزینه طراحی سایت به چه صورت است؟
  هزینه های طراحی سایت بسته به عوامل مختلفی دارد. باید دید که پروژه شما به چه صورت است و به چه امکاناتی نیاز است، پس از آن می توان هزینه آن را برآورد کرد.