معرفی بهترین سایت های ساخته شده با وردپرس

معرفی بهترین سایت های ساخته شده با وردپرس

در رابطه با بهترین سایت های ساخته شده با وردپرس، لازم است بدانید، وردپرس پلتفرمی است که نیازی به تبلیغ و یا تعریف ندارد. همه ی ما روزانه با وب سایت های وردپرسی سروکار داریم. بنابراین اهمیت و محبوبیت این سیستم مدیریت محتوا بر کسی پوشیده نیست. سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر پایه ی زبان برنامه نویسی  PHP ساخته شده است. همچنین این سیستم مدیریت محتوا از پایگاه داده ی MySQL برای ذخیره کردن اطلاعات استفاده می کند. در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین سایت های ساخته شده با وردپرس را به شما معرفی کنیم.

وردپرس بیگنر - wpbeginner

وردپرس بیگنر – wpbeginner

یکی از بهترین سایت های ساخته شده با وردپرس ، سایت وردپرس بیگینر است. این سایت بهترین وب سایت برای آموزش مطالب وردپرسی است. رتبه ی جهانی این سایت ۲۶۴۵ در الکسا می باشد. تمامی افراد مبتدی می توانند وارد این سایت شده و هر آنچه در رابطه با وردپرس مهم است را به زبان ساده یاد بگیرند. در واقع این سایت تلاش کرده است تا بخش های مختلف سیستم مدیریت محتوای وردپرس را به زبانی ساده و قابل درک برای کاربران توضیح دهد. کاربران می توانند آموزش ها را از طریق این سایت دنبال کرده و آن ها را به صورت گام به گام در وب سایت وردپرسی خود به راحتی اجرا کنند. برای این که بتوانید مطالب این وب سایت را متوج شوید نیازی به دانش تخصصی زبان ندارید و به آسانی می توانید مفاهیم را درک کنید.

جی زی - Jay Z

جی زی – Jay Z

یکی دیگر از بهترین سایت های ساخته شده با وردپرس ، سایت جی زی خواننده ی آمریکایی است. یکی از خواننده های مشهور دنیای رپ، جی زی همسر بیانسه است. این خواننده مشهور و جهانی برای وب سایت خود از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کند. سایت جی زی در الکسا دارای رتبه ی ۵۷۳۰۰۰ می باشد. سایت جی زی با استفاده از یک قالب ساده وردپرسی تلاش کرده است تا تمامی اطلاعات مانند آلبوم ها، آهنگ های تک ورا پوشش داده و در اختیار طرفداران قرار دهد. جالب است بدانید بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران جهان از سیستم مدیریت محتوای وردپرس برای وب سایت خود استفاده می کنند، چرا که با استفاده از این سیستم حتی خود به راحتی می توانند مطالب را در سایت بارگذاری کنند.

سایت رسمی کشور سوئد

سایت رسمی کشور سوئد

یکی دیگر از بهترین سایت های ساخته شده با وردپرس ، سایت رسمی کشور سوئد است. وب سایت اصلی و رسمی کشور سوئد نیز با استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس ساخته شده است. رتبه ی جهانی سایت کشور سوئد در الکسا ۸۶۶۴۲ می باشد. همان طور که می دانید هر کشوری یک وب سایت رسمی دارد که اطلاعات و اخبار مهم خود را در آن وب سایت منتشر می کند. کشور سوئد از یک وب سایت وردپرسی برای این کار استفاده می کند.

وبلاگ شرکت بلک ‌بری - BlackBerry

وبلاگ شرکت بلکبری – BlackBerry

یکی دیگر از بهترین سایت های ساخته شده با وردپرس ، وبلاگ شرکت بلک بری است. شرکت بلک بری یکی از شرکت های فعال در حوزه صنعت تلفن های همراه است. اگر چه این شرکت در سال های اخیر نتواسته است رضایت کاربران خود را جلب کند، اما همواره یکی از نام های مطرح در زمینه تلفن های همراه بوده است. شرکت بلک بری برای وبلاگ رسمی خود از یک وب سایت وردپرسی استفاده می کند. در این وبلاگ اخبار مهم مربوط به شرکت بلک بری قرار داده می شوند. رتبه این سایت در الکسا ۸۸۱۲ است.

نیویورک تایمز - New York Times

نیویورک تایمز – New York Times

یکی دیگر از بهترین سایت های ساخته شده با وردپرس ، سایت نیویورک تایمز آمریکا است. بدون شک همه ی ما با روزنامه ی نیویورک تایمز که یکی از روزنامه های مطرح جهان است، آشنایی داریم. شرکت نیویورک تایمز که این روزنامه را منتشر می کند، برای فعالیت های خود در دنیای اینترنت، از یک وب سایت وردپرسی استفاده می کند. رتبه ی این سایت در الکسا ۱۳۷۰۰۰ است.

سایت شرکت موزیلا - Mozilla

سایت شرکت موزیلا – Mozilla

یکی دیگر از بهترین سایت های ساخته شده با وردپرس ، وبلاگ شرکت موزیلا است. بدون شک همه ی ما تا به حال بار ها با مرورگر موزیلا فایرفاکس کار کرده ایم. این مرورگر که یکی از مرورگر ها مهم و محبوب در دنیای اینترنت می باشد، از یک وب سایت وردپرسی بهره مند است. شرکت موزیلا با داشتن یک وب سایت وردپرسی اخبار و اطلاعیه های روزانه خود را در این وب سایت منتشر می کند. رتبه ی این وب سایت در الکسا ۱۲۴ است. این امر نشان دهنده ی این است که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای بسیار قوی و معتبر است.

سونی موزیک - Sony Music

سونی موزیک – Sony Music

یکی دیگر از بهترین سایت های ساخته شده با وردپرس ، سایت سونی موزیک است. یکی از کمپانی های بزرگ ضبط موسیقی در جهان، شرکت سونی است که در سال ۱۹۲۹ کار خود را به صورت رسمی شروع کرد. جالب است بدانید سونی موزیک در حال حاضر در رتبه ی دوم کمپانی های ضبط موسیقی قرار دارد. این شرکت برای فعالیت خود در دنیای اینترنت از یک وب سایت وردپرسی استفاده می کند. رتبه ی این وب سایت در الکسا ۱۷۴۰۰۰ است. در این وب سایت تمامی اخبار و اطلاعات مربوط به دنیای موسیقی و خوانندگان قرار داده می شود.

اتاق خبر فیسبوک - Facebook

اتاق خبر فیسبوک – Facebook

یکی دیگر از بهترین سایت های ساخته شده با وردپرس ، سایت اتاق خبر فیس بوک است. همان طور که می دانید شرکت فیس بوک یکی از با ارزش ترین سهام های جهان را دارا می باشد. شرکت فیس بوک که از یک سرمایه ی عظیم میلیونی برخوردار است، برای اتاق خبر خود از یک وب سایت وردپرسی بهره می برد. رتبه ی این سایت در السکا ۸۴۶۵ است. در سایت اتاق خبر فیس بوک، اخبار مربوط به این شرکت و فعالیت های آن قرار داده می شود.

پلی استیشن - PlayStation

پلی استیشن – PlayStation

بدون شک بسیاری از ما تا به حال با پلی استیشن بازی کرده ایم. پلی استیشن یکی از بزرگ ترین شرکت ها در زمینه بازی های کامپیوتری است. جدیدترین اخبار و اطلاعات شرکت بزرگ پلی استیشن در یک وب سایت وردپرسی قرار داده می شوند. وب سایت این شرکت در الکسا دارای رتبه ی ۵۰۰ است که همین امر نشان دهنده ی قدرت زیاد وب سایت های وردپرسی است.

بی ‌بی‌ سی آمریکا - BBC us

بیبیسی آمریکا – BBC us

یکی دیگر از بهترین سایت های ساخته شده با وردپرس ، سایت بی بی سی آمریکا است. شرکت بی بی سی معروف ترین شرکت در زمینه ی اخبار و اطلاع رسانی است. شرکت بی بی سی در کشور های مختلف شعبه دارد. جالب است بدانید بی بی سی آمریکا برای سایت اخبار و اطلاع رسانی خود از یک وب سایت وردپرسی استفاده می کند. رتبه ی این وب سایت در الکسا ۱۷۰۹۲ است

موضوع مرتبط طراحی سایت

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

تیم تحریریه هوراوب

مجموعه مقالات تیم هوراوب، ثمره یک همبستگی تیمی است؛ و تلاشی است مستمر در جهت فراهم کردن پاسخ صحیح به مشکلات و مسائل شما در زمینه وب. تیم هوراوب در تلاش است که باکیفیت‌ترین و مفیدترین مقالات را برای شما تهیه کرده و به کامل‌ترین شکل در اختیار شما قرار دهد.
| با ما بیشتر آشنا شوید. |