چطور بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنیم؟

چطور بهترین شرکت طراحی سایت را انتخاب کنیم؟

در دنیای مجازی کسب و کارها برای معرفی و فروش محصولات به سایت نیاز دارند. بازار طراحی سایت برای کسب و کارها داغ است و شرکت های مختلفی کار طراحی سایت را انجام می دهند. انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت از میان این همه شرکت کار دشوار و زمان بری است. شما باید با اصول و اصطلاحات اولیه طراحی سایت آشنا باشید تا هنگام درخواست طراحی سایت به یک شرکت، حرف برای گفتن داشته باشید.

اگر ندانید چه سایتی می خواهید یا چه انتظاراتی از یک سایت دارید طبیعتا کاری که تحویل می گیرید هم برایتان راضی کننده نیست. در مرحله بعد باید ببینید که شرکتی که کار طراحی سایت شما را انجام می دهد به این اصول واقف هست و می تواند خواسته های شما را برآورده نماید یا خیر. در این مقاله فاکتورهایی که برای شناخت و انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت می تواند به شما کمک کند را عنوان می نماییم.

هدف خود را از طراحی سایت مشخص کنید

هدف خود را از طراحی سایت مشخص کنید

ابتدا باید ببینید برای چه کاری نیاز به طراحی سایت دارید. شما ممکن است برای معرفی شرکت خود، معرفی محصولاتتان و جذب مشتری، قصد طراحی سایت شرکتی را داشته و به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت باشید تا سایتتان را طراحی نماید. یا یک سایت فروشگاهی با هدف فروش محصول به مشتری بخواهید که در این صورت نیاز به یک سایت فروشگاهی دارید. پس از تعیین هدفتان می توانید شرکت هایی که در این حوزه فعالیت های موفق تری داشتند را انتخاب نمایید. هوراوب یک آژانس تماما دیجیتال است که در حوزه طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی بسیار فعال بوده و سایت های بسیاری را طراحی کرده است و یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت در ایران می باشد. برای آشنایی با این سایت و مشاهده نمونه کارهای انجام شده می توانید به آدرس هوراوب مراجعه نمایید.سابقه شرکتی که طراحی سایت انجام می دهد را بررسی نمایید

سابقه شرکتی که طراحی سایت انجام می دهد را بررسی نمایید

سابقه فعالیت یک شرکت در میزان تجربه آن در مواجهه با مشکلات مختلف بسیار موثر است. یک شرکت که چند سال سابقه فعالیت دارد با مشتریان بیشتری همکاری دارد و بهتر می تواند نیازهای مشتری را تشخیص و آنها را در رسیدن به هدف مورد نظرشان یاری رساند. همچنین کار با مشتریان مختلف و دست و پنجه نرم کردن با مشکلات آنها، تجربه کاری و حرفه ای بیشتری برای شرکت به همراه خواهد داشت. هوراوب یکی از سایتهایی است که ۱۰ سال سابقه فعالیت در حوزه طراحی وب سایت حرفه ای را دارد و در طول این مدت توانسته تجارب بسیاری از کار با مشتریان مختلف کسب نماید. اگر به دنبال بهترین شرکت طراحی سایت هستید بدون شک هوراوب یکی از آنهاست که علاوه بر فعالیت طولانی مدت در حوزه طراحی سایت، از ایده های نو برای طراحی سایت کاربر پسند استفاده می نماید.

تولید محتوا بخشی از طراحی سایت نیست

تولید محتوا بخشی از طراحی سایت نیست

محتوا خوراک یک سایت است و برای اینکه یک سایت دیده شود و در نتایج جستجو بالا بیاید به محتوا نیاز دارد. اما کار طراح وب تولید محتوا نیست. تولید محتوا بخش جدایی از سایت شماست که می توانید آن را خودتان بنویسید یا شرکت های تولید کننده محتوا این کار را برایتان انجام دهند. شرکت هوراوب به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت علاوه بر طراحی سایت، تولید محتوا نیز انجام می دهد و می توانید کار طراحی سایت و تولید محتوای خود را به این شرکت بسپارید.

فاکتورهای بهترین شرکت طراحی سایت

فاکتورهای بهترین شرکت طراحی سایت

برای یافتن بهترین شرکت باید فاکتورهایی مانند سابقه فعالیت، نمونه کارهای انجام شده و رضایت مشتریان را مد نظر قرار دهید. بعلاوه شما باید سایت را روی دستگاه های مختلف باز کنید و بررسی کنید که بخش های مختلف سایت دچار به هم ریختگی نشوند یعنی ریسپانسیو بودن آن به طور کامل رعایت شده است. هوراوب یکی از شرکت های معتبر در زمینه طراحی سایت، تبلیغات در گوگل، سئو و تولید محتوا است. این شرکت یکی از بهترین شرکت طراحی سایت در ایران است که می توانید صفر تا صد سایت خود را به آن بسپارید. هوراوب با رعایت تمامی نکات در طراحی سایت توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید. می توانید به سایت هوراوب مراجعه نموده و نمونه کارهای طراحی سایت آن را مشاهده و بررسی نمایید.

موضوع مرتبط طراحی سایت

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

تیم تحریریه هوراوب

مجموعه مقالات تیم هوراوب، ثمره یک همبستگی تیمی است؛ و تلاشی است مستمر در جهت فراهم کردن پاسخ صحیح به مشکلات و مسائل شما در زمینه وب. تیم هوراوب در تلاش است که باکیفیت‌ترین و مفیدترین مقالات را برای شما تهیه کرده و به کامل‌ترین شکل در اختیار شما قرار دهد.
| با ما بیشتر آشنا شوید. |


سوالات متداول

 • ۱.آیا اصول بهینه سازی سایت و سئو هنگام طراحی سایت رعایت می شود؟
  اصول سئو جزء لاینفک هر سایتی است و باید از زمان پیاده سازی آن رعایت شود. برای بحث سئوی تکنیکال طراح سایت باید به اصولی همچون بهینه سازی کدها، ساخت نقشه سایت و ... توجه داشته باشد و سایت را برای موتورهای جستجو بهینه نماید. هوراوب بهترین شرکت طراحی سایت است که سئو نیز انجام میدهد و شما می توانید طراحی و سئو سایت خود را به این شرکت بسپارید.
 • ۲.چقدر طول می کشد تا یک سایت در نتایج جستجو بالا بیاید؟
  برخی از افراد گمان می کنند که با طراحی سایت و درج محصول در آن باید خیلی زود نتیجه بگیرند و در نتایج نخست گوگل ظاهر شوند. اما این تصور کاملا اشتباه است. اگر شرکت طراحی سایتی ادعا کرد که خیلی زود می تواند شما را به جایگاه نخست نتایج گوگل در حوزه کاریتان برساند باید درباره عملکرد شرکت بیشتر جستجو کنید. رسیدن به نتایج بالای گوگل از روش درست علاوه بر فعالیت مدام، تولید محتوای مناسب کاربر و ... به حداقل یک سال زمان نیاز دارد.
 • ۳.خدمات پشتیبانی توسط شرکت طراحی سایت ارائه می گردد؟
  پشتیبانی سایت یک مسئله بسیار مهم است. اطمینان حاصل نمایید که شرکت طراحی سایت پس از تحویل سایت به شما، سایت شما را پشتیبانی نیز می نماید تا در صورت بروز مشکل در کوتاه ترین زمان ممکن، مشکل شما را برطرف نماید. انجام این کار بسته به سیاست شرکت دارای هزینه های مختلف است. یک شرکت معتبر بعد از راه اندازی سایت، استفاده از سایت و نحوه انتشار مطالب در آن را برای شما تشریح می نماید.
 • ۴.هزینه طراحی سایت به چه صورت است؟
  هزینه طراحی سایت باید با توجه به نرخ متعارف محاسبه شود. بسته به اینکه شما چه نوع سایتی می خواهید و چه امکاناتی برای سایت مد نظرتان است این هزینه میتواند متفاوت باشد.