“جاده به جهنم با اهداف خوب هموار شده است.” عبارتی که اکثر اوقات نشان دهنده تلاش‌های یک سئوکار تازه کار است. در حال حاضر شما می دانید که SEO (بهینه سازی موتور جستجو) یک جنبه حیاتی است، زیرا  موجب ترافیک بیشتر وب سایت شما و در نهایت مشتریان بیشتری برای کسب و کار شما منجر می شود. در حالیکه مالک وبسایت عالی و اختصاصی  هستید، احتمالا اقدامات زیادی انجام داده اید تا به  نحوه دستیابی موتورهای جستجو و رتبه بندی و رنک سایتتان بهبود ببخشید . در حالی که ما می دانیم که شما به معنای واقعی خوب هستید، ممکن است حقیقتا برخی از گناهان را  حتی بدون اینکه متوجه شوید مرتکب شوید

به عنوان مثال، شما احتمالا آگاه هستید که کلماتی کلیدی برای باز کردن دروازه های مقدس به بهشت صفحه گوگل وجود دارد. اما آیا می دانید اضافه کردن بیش از حد کلمات کلیدی واقعا می تواند به SEO شما آسیب برساند؟

شما قطعا نمی خواهید موتورهای جستجو فکر کنند که شما یک گناهکار هستید ، گوگل ممنوع! ما در اینجا هستیم تا نور شما را به سوی مسیر دانش و رستگاری (SEO)جستجوگرها هدایت کند.
بنابراین در این مقاله به ما بپیوندید، همانطور که ما دقیقا به شما نشان می دهیم که چه کاری باید انجام دهید تا به خدای موتور جستجو تبدیل شوید.
۱-کلمه کلیدی شکم پرست

در حالی که از میل کردن تمام و کمال پیتزا در پنجشنبه شب احساس رضایت می کنید ، احتمالا از این تصمیم خیلی زود پشیمان خواهید شد. همانند بسیاری از چیزها در زندگی، تعادل کلید است! کلمات کلیدی نیز در یک استراتژی خوب SEO  از همین امر استفاده می کنند. کلمات کلیدی عبارت های دو تا پنج کلمه ای هستند که شما با دقت در محتوای وب سایت خود پیاده سازی می کنید تا موتورهای جستجو بتوانند آنچه در مورد سایتتان ارایه کردید را درک کنند.حالا کجا باید آنها را بگذارید؟ در کپی خود، متاداده (گناه بعدی ما را ببینید)یا لینک های خود یا ممکن است در توصیف تصویر خود و هر جایی که شما به طور طبیعی می توانید آن را وصل کنید.

بسیاری از صاحبان سایت ها  از اهمیت کلمات کلیدی آگاهی بسیار کمی دارند، در حالی که آنها  کلمات را عینا در همه جا تکرار میکنند. به عنوان مثال، شما می توانید در این مورد: “شما عاشق پیتزا مخلوط هستید . ما می دانیم که شما پیتزا مخلوط را دوست دارید.   شما می دانید ما می دانیم که پیتزا مخلوط را دوست دارید . و مادر شما نیز پیتزا مخلوط را خیلی دوست دارد . ما فکر نمی کردیم که امکان پذیر باشه ، اما ما به “حجم زیادی از  کمله پیتزا مخلوط” رسیدیم! ممکن است محتوای شما  برای خوانندگان مصنوعی به نظر نیاید  – چرا که  یا به آن  را باور دارند یا نه.

الگوریتم های موتورهای جستجو برای خواندن مطالب درست مانند یک انسان نوشته شده اند. اگر موتورهای جستجو متوجه شوند که شما از کلمات کلیدی بیش از حد استفاده کرده اید  یا به اصطلاح شکم پارگی کلمه کرده اید ، آنها شما را به یک مکان “نه چندان خوب”  که به  اصطلاح متخصصین می گویند: صفحه ۱۰ گوگل هدایت می کنند.

۲-متاداده تنبل

گول شخصیت های بانمک و خزدار انیمشن عصر یخبندان را هرگز نخورید. گشادی روحیه ای که هیچ یک از خدایان گوگل ازش تقدیر نمی کنند. همه سئو درباره سرمایه گذاری زمان و تلاش شماست. اگر وبسایت خودتان یک کتاب در نظر بگیرید . شما نام عنوان هیچ کدام از فصل های کتاب رو تنبلی نمی توانید بذارید. برای معادل آن  در سایت میتوان گفت متاداده سایت شما که شامل عنوان ها ( خط های آبی در نتیجه گوگل) و توضیحات ( متن دلخواه مشکی در قسمت پایین )

Don’t get fooled by its cute and furry incarnation in the movie Ice Age. Sloth is a trait that the Google gods do not appreciate. SEO is all about investing time and efforts. If you think about your website as a book, you wouldn’t skip naming a page chapter out of laziness, right? The same can be said for your website’s metadata, which consists of your titles (the blue line in Google’s results) and descriptions (the black blurb of text underneath). Since they’re the first thing that people encounter on their search engine results, they have the power to persuade internet peeps to click on your website, and not on the next result.