معرفی نرم افزار Duet Display
آموزش گرافیک وب

نرم افزار Duet Display

Duet Display نام نرم افزاری جدید و کاربردی است که به کمک آن می‌توانید از آیفون یا آیپد خود به عنوان نمایشگر دوم کامپیوتر استفاده کنید. آیا تا به حال برایتان پیش آمده که بخواهید صفحه نمایش کامپیوتر خود را توسعه داده و فضای بیشتری را در اختیار داشته باشید؟ یکی از راهکارهای موجود برای این کار، خریداری یک مانیتور بزرگ و گران قیمت است. اما به کمک راهکاری که در اینجا به شما پیشنهاد می‌کنیم، شما بدون نیاز به هزینه اضافه می‌توانید از آیفون و آیپد به عنوان نمایشگر دوم کامپیوتر استفاده کنید.

با استفاده از این نرم افزار، شما می‌توانید صفحه نمایشگر کامپیوتر خود را بر روی آیفون و آیپد خود هم نمایش دهید و زمینه فعالیت‌های خود را گسترش دهید. از این نرم افزار می‌توانید برای افزایش فضا در سیستم عامل‌های مک و ویندوز استفاده کنید و بدون هیچ‌گونه مشکلی، از صفحه نمایش دوم کامپیوتر خود لذت ببرید. نرم‌افزار Duet Display باعث می‌شود که آيفون یا آيپد شما به یک نمایشگر مجزا برای مک یا PC تبدیل شود. شایان ذکر است که این اپلیکیشن توسط مهندسان سابق اپل تولید شده است.

در آخرین آپدیت‌های Duet Display، امکان اضافه نمودن تاچ بار را به دستگاه شما می‌دهد. در کل استفاده از این اپلیکیشن، تجربه تقریبا جالبی است. چرا که از مک یا ویندوز می‌توانید به صورت لمسی استفاده نمایید و در اوایل استفاده، ممکن است کمی هیجان‌انگیز به نظر برسد.

نرم‌افزار Duet Display با دیوایس‌های زیر سازگار است:

کلیه آیفون‌ها و آيپدها با سیستم عامل iOS 7 و نسخه‌های بالاتر

کلیه مک‌ها با سیستم عامل ۱۰.۹ یا نسخه‌های بالاتر

کلیه PC‌ها با سیستم عامل Windows 7 یا نسخه‌های بالاتر

استفاده از نسخه Pro این اپلیکیشن با پرداخت درون برنامه‌ای (۲۰ دلار سالیانه)، نیازمند دیوایس‌های زیر است:

پشتیبانی از اپل پنسل روی تمام آیپد پروها

کلیه مک‌ها با سیستم عامل ۱۰.۹ یا نسخه‌های بالاتر

کلیه PC‌ها با سیستم عامل Windows 8.1 با نسخه‌های بالاتر (۶۴ بیت)

موضوع مرتبط آموزش گرافیک وب

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

تیم تحریریه هوراوب

مجموعه مقالات تیم هوراوب، ثمره یک همبستگی تیمی است؛ و تلاشی است مستمر در جهت فراهم کردن پاسخ صحیح به مشکلات و مسائل شما در زمینه وب. تیم هوراوب در تلاش است که باکیفیت‌ترین و مفیدترین مقالات را برای شما تهیه کرده و به کامل‌ترین شکل در اختیار شما قرار دهد.
| با ما بیشتر آشنا شوید. |