آموزش گرافیک وب

نرم افزار Artisteer

Artisteer نام یکی از بهترین نرم‌افزارهای ساخت قالب وبسایت به صورت سریع و آماده است. با این نرم‌افزار شما به سرعت تبدیل به یک متخصص طراحی وب سایت می‌شوید. برنامه‌نویسانی هستند که می‌خواهند قالب منحصر به فردی را برای وبسایت مورد نظر خود طراحی نمایند و برنامه‌نویسی این کار را می‌دانند. اما در این میان نرم‌افزارهایی برای طراحی قالب‌ها بدون دانش کدنویسی نیز روی کار آمده تا افرادی که با کدنویسی و برنامه نویسی آشنایی ندارند نیز بتوانند قالب مورد نظر خود را طراحی کنند. اکثر این نرم‌افزارها خارجی هستند و مسلما قالب مورد نظر شما را به صورت چپ‌چین طراحی می‌کنند اما امروز می‌خواهیم به معرفی نرم‌افزاری بپردازیم که می‌توانید با آن قالب مورد نظر خود را طراحی کنید و سپس مشکل چپ‌چین بودن آن را نیز حل نمایید.

از قابلیت های این برنامه می‌توان به ویرایش و برش گرافیک، برنامه‌نویسی به زبان XHTML و CSS، طراحی آسان قالب‌های جوملا و دروپال و وردپرس و پوسته‌های DotNetNuke اشاره کرد. همچنین شما توسط این برنامه می‌توانید قالب وبلاگ بسازید در عرض چند دقیقه البته بدون نیاز به فتوشاپ یا و یا داشتن مهارت فنی.

قابلیت‌های کلیدی نرم افزار Artisteer

طراحی قالب‌های وبلاگ و وب‌سایت
عدم نیاز به دانش Photoshop ،CSS ،HTML  و …
ساخت قالب‌های  CMS
ایجاد تمپلت‌های Joomla ،Drupal،Wordpress DotNetNuke skins ،Blogger
ساخت و ویرایش صفحات
امکان لایه‌بندی پروژه و ویرایش لایه‌ها
استفاده از آرشیو عکس‌های موجود در نرم‌افزار
و …

موضوع مرتبط آموزش گرافیک وب

در بحث‌‌ پیرامون این مقاله شرکت کنید!

تیم تحریریه هوراوب

مجموعه مقالات تیم هوراوب، ثمره یک همبستگی تیمی است؛ و تلاشی است مستمر در جهت فراهم کردن پاسخ صحیح به مشکلات و مسائل شما در زمینه وب. تیم هوراوب در تلاش است که باکیفیت‌ترین و مفیدترین مقالات را برای شما تهیه کرده و به کامل‌ترین شکل در اختیار شما قرار دهد.
| با ما بیشتر آشنا شوید. |