اگر شما از آن دسته طراحانی هستید که دوست دارید چیزهای جدید را تجربه کنید؛ ما در طی این مطلب برای شما جدیدترین تکنولوژی‌های طراحی سایت که مربوط به اپریل سال۲۰۱۸ می‌باشد را گردآوری کرده‌ایم تا در زمینه طراحی سایت همراه و یاور شما باشند. با تیم هوراوب همراه باشید و لذت ببرید.

ابزار جستجو FirstSiteGuide

FirstSiteGuide مجموعه‌ای از منابع، راهنما و ابزارهایی است که به شما کمک می کند تا برای اولین بار مالکیت وب سایت خود را هدایت کنید. اگر تا کنون در اینترنت حضور نداشته‌‍ا‌ید این منابع با شما کمک می‌کنند تا ایده خود را اجرا کنید و در آن رشد کنید. ابزار جستجوی حرفه ای موجود در FirstSiteGuide به یادگیری شما کمک شایانی می‌کند همچنین شما می‌توانید آدرس وب سایتی که به عنوان الگو به آن علاقه دارید را تایپ کنید و آن را برای خود آنالیز کنید.

ابزار مدیریتی There

There یک برنامه برای هدایت و مدیریت تیم کاری شما از راه دور است. شما می‌توانید اعضای نیم خود رو در هر موقعیت زمانی و مکانی که هستند هدایت کنید بدون اینکه مجبور حدس زدن و صرف وقت باشید. این برنامه به شکل یک popup در گوشه بالا راست صفحه شما می‌آید و لیست اعضای تیم شما به اضافه موقعیت زمانی و مکانی آنها رابه شما نشان می‌دهد.

ابزار پالت رنگ AI Color Wheel

AI Color Wheel یک برنامه وب محور جذاب است که بسیار سرگرم‌کننده است. AI Color Wheel عکس تک رنگ شما را میگیرد و براساس سبک‌های مختلف برای عکس شما پالت‌های رنگی جذاب می‌سازد و عکس شما را رنگی می کند. فقط کافی است یک طرح یا تصویر سیاه و سفید را آپلود کنید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و خیلی سریع با پایه رنگ خود پالت‌های رنگی متفاوت و جذاب دریافت کنید. این برنامه یک  انتخاب عالی است زمانی که شما برای انتخاب پالت رنگ خود وقت کافی ندارید و باید سریعا پاسخگوی مشتری خود باشید.

ابزار طراحی پیشخوان Tabler

Tabler یک ابزار کد منبع است که شما اگر علاقه‌مند به ساختن قالب dashboard هستید قطعا به آن نیاز دارید. این ابزار عالی به نظر می‌رسد و شما می‌توانید با آن یک پروژه سفارشی بسازید همراه با مقدار زیادی اجزا یا component آماده و از قبل ساخته شده.
این ابزار کد باز یا open-source است بنابراین شما با توانایی خود می‌توانید به آن ویژگی‌هایی را اضافه کنید. این ابزار با Bootstrap ساخته شده و از CSS3 برای ساخت componentهای خود استفاده کرده.

ابزار Trueface

Trueface یک سیستم تأیید هویت سازمانی است. برای تأیید سند، تشخیص چهره و تأیید کاربران. OCR و استخراج داده‌ها از آن می‌توانید استفاده کنید

ابزار ساخت انمیشین دو بعدی StoryBoarder

StoryBoarder نام نرم‌افزاری می‌باشد که به کمک آن کاربران می‌توانند اقدام به ساخت و تولید کارتون‌های دو بعدی نمایند. در این نرم‌افزار ابزارهای مختلفی قرار داده شده است که کاربران غیرحرفه ای نیز با مدتی کار با این ابزارها می‌توانند اقدام به ساخت تصاویر دو بعدی ساده نمایند. همچنین در این نرم‌افزار ویژگی‌های همانند ساخت نمای حرکت دوربین نیز موجود می‌باشد که برای کابران حرفه‌ای این نرم‌افزار قرار داده شده است. این برنامه برای کاربران مختلفی می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد و StoryBoardهای ساخته شده خود را می‌توانید به سادگی به اشتراک بگذارید.

مجموعه گردینت Egg Shape Background Gradients

Egg Shape Background Gradients مجموعه‌ای بی‌نظیر از انواع گردینت‌های رنگی که در یک جا جمع شده‌اند و در قالب تخم‌مرغ کنار هم قرار گرفته‌اند. کافی است یک رنگ را انتخاب کنید تا تخم‌مرغ‌های گردینت بر پایه رنگ شما آماده شوند و خیلی ساده کد رنگ یا کد css آن را بردارید.

ابزار بهینه سازی Crunch

Crunch یک ابزار بهینه‌سازی تصاویر png در مک می‌باشد. این ابزار به شکل قابل توجهی حجم عکس‌ها رو کم می‌کند و این اتفاق با کم‌ترین میزان آسیب به عکس رخ می‌دهد.

مجموعه قالب آماده Papaya

Papaya مجموعه‌ای از قالب‌های آماده برای طراحی landing page است و آنچه که آن را منحصربفرد می‌کند طراحی ساده، سریع و قابل تنظیم آن است.

ابزار Pixelify

Pixelify یک کلکسیون آماده و همیشه آپدیت از ابزارهای طراحی است. این سایت در واقع یک انجمن است که تمامی طراحان تولیدات طراحی خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند و همجنین در اختیار دیگران قرار می‌دهند. شما می‌توانید داده‌های طراحی خود را با آن دیگران به اشتراک بگذارید.

افزونه پالت رنگ Site Palette

Site Palette یک افزونه مرورگر کروم است که پالت‌های رنگی را از وب‌سایت‌ها استخراج می‌کند. شما می‌توانید پالت‌ها را ایجاد کنید، گزینه‌های رنگ مخلوط و نمونه‌‌های مختلف را دانلود کنید.

مجموعه آیکن برداری Medical Icons Set

Medical Icons Set مجموعه‌ای از ۶۰ آیکون برداری در قالب‌های PNG و SVG است. این مجموعه شامل گزینه‌های خطی و تک رنگ برای طراحانی است که نیاز به یک مجموعه آیکون پزشکی دارند.

مجموعه آیکون برداری ۲۰۰ vector icons

هنریک اوسترگارد مجموعه‌ای از ۲۰۰ آیکون برداری را برای ادوبی ایلوستریتور ایجاد کرد.این بسته ابزار شامل نمایه‌های عناصر خطی از آیتم‌های رایج و اشکال است.

مجموعه تم و قالب آماده Bootstrap Templates & Themes

نیاز به یک قالب یا تم برایBootstrap  دارید؟ این مجموعه که اساسا مجانی است کلکسیونی از تم و قالب‌های آماده برای راحتی کار شماست.

فونت Altero

Altero یک فونت تمام حروف بزرگ یا all-caps است که برای استفاده تجاری و شخصی رایگان است. دارای سبک‌های مختلف یک طرح کلی و دانلود فونت شامل ۵۰۵ کاراکتر است.

فونت Bimbo

Bimbo یک فونت زیبا و با فرم دست نویس است که شما به راحتی و رایگان می‌توانید آن را دانلود کنید و در طراحی‌های خود از آن استفاده کنید. این فونت شامل ۶ فرمت و ۳۰۰ کاراکتر است.