بِخـُون، یاد بِگـیر

بِه کار بِبـَر

تیم هوراوب اینجاست؛ تا تجربه‌های چندین ساله خود را در قالب یک سری از مقالات با شما به اشتراک بگذارد. کافی است همراه با ما قدم بردارید تا از لذت آموزش آنلاین بهره‌مند شوید.
به هوراوب اعتماد کنید و پله‌های ترقی را باشتاب بالا بروید!

آموزش گرافیک وب

تیم هوراوب در اینجا فایل‌های رایگان متنوعی را در زمینه گرافیک وب و طراحی رابط کاربری برای شما فراهم کرده. این بخش نرم‌افزارها و مقالات در زمینه توسعه و طراحی وب‌ تا طراحی گرافیک و اصول زیبایی‌شناسی را شامل می‌شود.

تعداد مقاله :۱۳
معرفی نرم افزار Duet Display

نرم افزار Duet Display

Duet Display نام نرم افزاری جدید و کاربردی است که به کمک آن می‌توانید از آیفون یا آیپد خود به عنوان نمایشگر دوم کامپیوتر استفاده کنید.

alarm_on
۱دقیقه

نرم افزار GOOGLE WEB DESIGNER REACHES 3.0 BETA

گوگل به تازگی یک برنامه طراحی تبلیغاتی وب با نام گوگل Web Designer را عرضه کرده است. این شرکت می‌گوید این ابزار برای ساخت "طراحی با کیفیت حرفه‌ای" تبلیغات و کمپین‌ها با HTML5 بوده و برای همه، از طراحان حرفه‌ای گرفته تا افراد غیر‌حرفه‌ای در دسترس خواهد بود.

alarm_on
۱دقیقه

دانلود رایگان مجموعه آیکن طبیعت

این مجموعه که شامل 100 آیکن با موضوع طبیعت است توسط vecteezy طراحی شده است. این مجموعه قالبی دوستانه  و جذاب دارد و برای پروژه‌ای که مربوط به طبیعت و محیط زیست است انتخاب درستی می‌باشد.

alarm_on
۱دقیقه

دانلود رایگان مجموعه آیکن سفر

این مجموعه که شامل 114 آیکن با موضوع سفر است توسط Olha Filipenko طراحی شده است. این مجموعه قالبی جذاب و هیجان‌انگیز است که جهان را دور می‌زند دارد و برای پروژه یا وب سایتی که مضمون سفر دارد انتخاب درستی می‌باشد.

alarm_on
۱دقیقه

نرم افزار Artisteer

Artisteer نام یکی از بهترین نرم‌افزارهای ساخت قالب وبسایت به صورت سریع و آماده است. با این نرم‌افزار شما به سرعت تبدیل به یک متخصص طراحی وب سایت می‌شوید.

alarm_on
۱دقیقه
دانلود رایگان مجموعه آیکن تعطیلات

دانلود رایگان مجموعه آیکن تعطیلات

این مجموعه که شامل 100 آیکن با موضوع تعطیلات و سفر است توسط Freepik طراحی شده است. این مجموعه قالبی جذاب و رنگی است که با خلق و خوی شما برای یک تعطیلات رنگی سازگاری دارد و برای پروژه یا وبسایتی که مضمون تعطیلات و سفر دارد انتخاب درستی می‌باشد.

alarm_on
۱دقیقه
دانلود رایگان مجموعه آیکن کسب و کار

دانلود رایگان مجموعه آیکن کسب و کار

این مجموعه که شامل 48 آیکون عناصر UI می‌‍باشد؛ مانند فایل‌ها و پوشه‌ها، عناصر برنامه مانند آلارم و ایمیل، و عناصر تجارت الکترونیک مانند چرخ دستی و نمودار و سایر موارد از این دست که توسط Icons8 طراحی شده است. این مجموعه قالبی جذاب و خاص است که با کسب و کار شما سازگاری دارد و برای پروژه یا وب سایتی که مضمون بیزینس دارد انتخاب درستی می‌باشد.

alarm_on
۱دقیقه
دانلود فونت اورجینال

دانلود رایگان فونت original

با اضافه کردن فونت original  که توسط Tarek Okbir بلژیکی طراحی شده جعبه فونت خود را تکمیل کنید. این فونت یک فونت فوق العاده زیبا است که تمام حروف آن بزرگ هستند و دارای دو سبک می‌باشد: Regular and Alternate

alarm_on
۱دقیقه
دانلود رایگان فونت Coco Gothic

دانلود رایگان فونت Coco Gothic

Coco Gothic یک فونت هندسی خاص و معاصر است که در قالب 36 فونت آماده و جمع‌آوری شده است و یک مجموعه کامل است که مشکلات شما را قطعا حل می‌کند. تیم هوراوب در زیر مجموعه‌ای از طراحی‌هایی که با این فونت انجام شده را برای شما جمع‌آوری کرده‌‎ و در انتها فایل دانلود رایگان این فونت زیبا را برای شما قرار داده‌ است. امیدواریم لذت ببرید.

alarm_on
۱دقیقه
دانلود فونت GILBERT

دانلود رایگان فونت GILBERT

فونتGILBERT یک فونت جذاب و شگفت‌انگیز بر پایه رنگ‌های رنگین‌کمان است. این فونت بی‌نظیر میتواند ایده‌های جذابی برای طراحی به شما بدهد. این فونت شامل دو استایل رنگی و سیاه می‌باشد. GILBERT یک فونت کاملا رایگان برای استفاده شخصی شماست.

alarm_on
۱دقیقه
دانلود رایگان فونت VAYENTHA-SANS

دانلود رایگان فونت VAYENTHA SANS

با فونت شگفت‌انگیز VAYENTHA SANS به جعبه ابزار طراحی خود یک فونت یکپارچه، سرگرم‌کننده و جالب اضافه کنید. VAYENTHA SANS توسط  Ryan Prasetyaاز اندونزی ساخته شده و شامل پشتیبانی چندزبانه است. این فونت برای طراحی همه چیز از جمله دعوت‌نامه‌ها، پوسترها و تی‌شرت‌ها مناسب است.

alarm_on
۱دقیقه

مجموعه ایکون حیوانات در معرض انقراض

تیم هوراوب برای شما مجموعه‌ای فوق‌العاده و استثنایی طراحی شده به احترام محیط زیست و حیوانات در معرض انقراض یا منقرض شده که ما آنها را متاسفانه از دست داده‌ایم را آماده کرده است.

alarm_on
۰دقیقه
  • 1
  • 2