بِخـُون، یاد بِگـیر

بِه کار بِبـَر

تیم هوراوب اینجاست؛ تا تجربه‌های چندین ساله خود را در قالب یک سری از مقالات با شما به اشتراک بگذارد. کافی است همراه با ما قدم بردارید تا از لذت آموزش آنلاین بهره‌مند شوید.
به هوراوب اعتماد کنید و پله‌های ترقی را باشتاب بالا بروید!

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

این بخش شامل مقالات جامع و کامل در زمینه آموزش سئو و بهینه‌سازی سایت می‌باشد.
هوراوب در این بخش، مقالات جامع و کامل در زمینه آموزش سئو و بهینه‌سازی سایت را تقدیم شما می‌کند تا به کمک این مقالات مفاهیم و تکنیک‌های اصولی سئو را آموزش ببینید و رتبه وب‌سایت خود را به صورت حرفه‌ای افزایش دهید.

تعداد مقاله :۴۳
بهترین ترفند سئو برای بهبود ترافیک وب

بهترین ترفند سئو برای بهبود ترافیک وب

زیبایی سئو در این است که به جای اینکه پیامی را به گوش مخاطبان‌تان برسانید که نمی‌خواهند بشنوند می‌‌توانید مهندسی معکوس انجام داده و بفهمید که کاربران دقیقاً به دنبال چه چیزی هستند، سپس محتوای مناسب را در آن زمینه تولید کرده و زمانی که به دنبالش می‌گردند آن را در اختیارشان قرار دهید.

alarm_on
۹دقیقه

لینک‌های بخش‌های مختلف سایت چگونه بر روی سئو تاثیر می‌گذارند؟

همه لینک‌ها برابر نیستند و آشنا شدن با جزئیات آن‌ها به شما کمک می‌کند تا ساختار لینک‌دهی قوی‌تری بسازید.

alarm_on
۷دقیقه

استارت آپ‌ها باید چگونه و از کجا لینک‌های خود را کسب کنند؟

از آنجایی که خودم یک استارت آپ راه اندازی کردم عجیب است که بخواهم از دید بک لینک‌ها در مورد استارت آپ صحبت کنم. چیزهای زیادی هستند که باید مد نظر قرار دهیم

alarm_on
۱۲دقیقه

توسعه صفحات فرود محلی

صفحات فرود محلی (که با عنوان صفحات فرود شهری نیز شناخته می‌شوند) صفحاتی از یک وب‌سایت هستند که جهت برجسته‌سازی جنبه جغرافیایی یک کسب و کار برای مشتریانش ایجاد می‌شوند.

alarm_on
۱۲دقیقه
سئو فقط برای گوگل نیست

سئو فقط برای گوگل نیست

اکثر سئوکارها تمام زمان و انرژی خود را فقط بر روی یک موتور جستجو صرف می‌کنند، اما این دیدگاهی محدود است. حقیقت این است که سئوکارها برای تولید ترافیک نیاز به تحقیق بر روی استراتژی‌های دیگری دارند که فقط به گوگل وابسته نباشند. جهت تاکید بر روی این موضوع نگاهی به چشم‌انداز فعلی می‌اندازم و ثابت می‌کنم که چرا برداشتن این گام برای سئوکارها ضروری است.

alarm_on
۴دقیقه
چه مدت طول می‌کشد تا ساخت لینک بر روی رتبه‌بندی‌ها تاثیر بگذارد؟

چه مدت طول می‌کشد تا ساخت لینک بر روی رتبه‌بندی‌ها تاثیر بگذارد؟

اگر کارتان سئو است احتمالاً تا به حال از ساخت لینک به عنوان یک تاکتیک استفاده کرده‌اید. اگر برای یک شرکت معتبر کار می‌کنید حتماً این سوال از شما شده است که " چه زمان بازده سرمایه‌گذاری خود را می‌بینیم و میزان آن چقدر خواهد بود؟ ".

alarm_on
۹دقیقه
چگونه نام دامنه خود را انتخاب کنیم؟

چگونه نام دامنه خود را انتخاب کنیم؟

نام دامنه تاثیر بسیار زیادی بر روی نرخ کلیک، نتایج جستجو، نتایج شبکه‌های اجتماعی، لینک‌های ارجاعی، ترافیک ورودی، قابلیت تبدیل شدن به برند و تبلیغات آفلاین در سر تا سر وب دارد. نام دامنه از جهات زیادی بر روی برند و بازاریابی آنلاین شما تاثیر می‌گذارد و ما نمی‌توانیم این موضوع را نادیده بگیریم.

alarm_on
۵دقیقه

چگونه از خراب شدن سئو توسط ریدایرکت‌های ۳۰۱ جلوگیری کنیم؟

هر سئوکاری می‌داند که استفاده به موقع از ریدایرکت‌های 301 ضروری است. اما آیا با بیشتر کردن زمان بارگذاری صفحه بر روی دیگر عوامل بهینه‌سازی تاثیر می‌گذارند یا خیر؟ آیا ربات‌ها را برای ردیابی می‌فرستند؟ چه تعداد ریدایرکت 301 دارید که نیازی به آن‌ها نیست؟ با این مقاله از سلسله مقالات آموزش سئو همراه ما باشید.

alarm_on
۷دقیقه
Google Keyword Unplanner و داده‌های Clickstream

Google Keyword Unplanner و داده‌های Clickstream

حقیقت این است که اخیراً داده‌های کلمات کلیدی مبنای پایداری نداشته‌اند و عملکرد Google Keyword Planner نیز منقطع و از هم گسیخته بوده است. این نقطه شکست بسیاری از ابزارها را به خطر انداخته است، پس بگذارید که در این مقاله، نحوه رفع این مشکل را توضیح دهیم.

alarm_on
۷دقیقه

وضعیت سئوی محلی و مواردی که باید روی آن تمرکز کنیم

قصد داریم تا در این مقاله آموزش سئو وضعیت فعلی سئوی محلی را تشریح کنیم و برخی از یافته‌های یکی از مطالعات جدید در زمینه سئوی محلی را بررسی نماییم. همچنین قصد دارم تا ترفندهایی کاربردی را جهت کسب موفقیت در رقابت سئوی محلی در اختیارتان قرار دهیم.

alarm_on
۱۸دقیقه

طراحی واکنش‌گرا دو سوم تبدیلات را از بین می‌برد، چگونه باید این مشکل را حل کرد؟

ماهیتاً قرار بوده که طراحی واکنش‌گرا از طریق تطبیق نسخه دسکتاپ با صفحه کوچک موبایل تجربه وب‌سایت در دستگاه‌های مختلف را یکپارچه‌سازی کند. متاسفانه متراکم کردن همه محتواهای دسکتاپ و منطبق کردن آن‌ها با یک صفحه کوچک تاثیری کاملاً معکوس دارد، یعنی در واقع این کار موجب از دست رفتن بخش بزرگی از نرخ تبدیلات می‌شود. اما چگونه؟

alarm_on
۸دقیقه

منطق آپدیت‌های گوگل در زمینه جستجوی محلی

سال بزرگی برای جستجوی محلی بوده زیرا گوگل تغییرات بسیار زیادی را در این زمینه اعمال کرده است که این شامل چند تغییر مستقیم در پلتفرم محلی آن‌ها یعنی Google My Business بوده است. طبیعتاً بازاریاب‌ها و برندها سعی در واکنش نشان دادن به تک تک این تغییرات داشته‌اند، اما مفهوم و هدف بزرگ‌تری که در پشت این تغییرات وجود دارد چیست؟

alarm_on
۹دقیقه