بِخـُون، یاد بِگـیر

بِه کار بِبـَر

تیم هوراوب اینجاست؛ تا تجربه‌های چندین ساله خود را در قالب یک سری از مقالات با شما به اشتراک بگذارد. کافی است همراه با ما قدم بردارید تا از لذت آموزش آنلاین بهره‌مند شوید.
به هوراوب اعتماد کنید و پله‌های ترقی را باشتاب بالا بروید!

آموزش بازاریابی اینترنتی

تیم هوراوب در بخش آموزش بازاریابی اینترنتی به ترجمه و بررسی مقالاتی در زمینه اصول و مفاهیم پایه بازاریابی پرداخته است، روش‌های مختلف بازاریابی و تکنیک‌های آن را بررسی کرده و به شما آموزش خواهد داد. مقالات این بخش کمک شایانی به شما در زمینه بازاریابی دیجیتال (یا همان بازاریابی اینترنتی) کسب و کارتان خواهد کرد.

تعداد مقاله :۸

یازده روش برای وایرال شدن و توسعه ایده

وایرال اصطلاحی است که احتمالاً این روزها زیاد شنیده‌اید، اصطلاحی که در مورد چیزهای محبوب بر روی وب به کار می‌رود. ایده وایرال ایده‌ای است که بتواند ترافیکی زیاد و پوشش رسانه‌ای وسیعی را بدون نیاز به حمایت تبلیغات سنتی به ارمغان بیاورد، اما دستیابی به چنین چیزی نیازمند روش خاصی از تفکر است.

alarm_on
۷دقیقه

نبرد ویدئویی فیسبوک و یوتیوب؛ باید به کدام طرف پیوست؟

محتوای ویدئویی در طی سال‌های اخیر همواره رو به افزایش بوده است. بر اساس پیش‌بینی سایت Cisco ویدئوها 69 درصد از کل ترافیک مصرفی در اینترنت را در سال 2017 تشکیل داده‌اند و این رقم تا سال 2019 به 80 درصد خواهد رسید. به این آمارها نگاهی بیاندازید، کاملاً واضح است که در آینده‌ای نه چندان دور ویدئو عنصری بسیار مهم در یک در استراتژی موفق بازاریابی دیجیتال خواهد بود.

alarm_on
۱۱دقیقه

۱۰ نکته درباره استخدام و تقاضای شغل در بخش سئو

در این مقاله چرخه‌ای را به وجود آورده‌ایم که به واسطه آن عناصر کلیدی بازاریابی دیجیتال (به ویژه سئو) خود را نمایان می‌کنند. به همین دلیل تصمیم داریم تا در این پست آموزش سئو چیزهایی را که در این فرآیند آموخته‌ایم با شما به اشتراک بگذاریم.

alarm_on
۱۰دقیقه

ROPO : مهم‌ترین گزارش بازاریابی دیجیتال چندکاناله در سال ۲۰۱۸

بازاریاب‌های دیجیتال همیشه به یک چیز در برابر راه‌های تبلیغات سنتی افتخار می‌کنند: " بهتر می‌توانیم میزان تاثیر کاری را که انجام می‌دهیم اندازه‌گیری کنیم ". نمی‌خواهیم حقیقت را از چیزی که هست بهتر جلوه دهیم ولی در واقع می‌توانیم میزان عملکرد تبلیغات دیجیتال را خیلی بهتر و دقیق‌تر از تبلیغات سنتی بسنجیم.

alarm_on
۸دقیقه
Google Tag Manager

معرفی Google Tag Manager

بازاریابی دیجیتال به واسطه داده‌ها پیشرفت می‌کند. مهم نیست که چه نوع سایتی دارید، یک سایت بزرگ تجارت الکترونیک، سایت شخصی یا سایتی برای کسب و کاری کوچک، مهم این است که باید بفهمید مخاطبان چگونه با سایت شما تعامل می‌کنند.

alarm_on
۲۴دقیقه

۳۵درصد کلمات کلیدی محلی دارای تبلیغات بسته محلی است

ممکن است در طی سال گذشته با نوعی جدید از تبلیغات در جستجوی محلی گوگل مواجه شده باشید. این تبلیغات در نتایج موبایل ظاهر می‌شوند که این نتایج در جستجوی دسکتاپ کمی محدودتر نشان داده می‌شوند. در سال 2016 شایعاتی را درباره بسته تبلیغات محلی شنیدیم اما دارای جزئیات بسیار کمی بود. این تبلیغات تا چه اندازه رایج هستند و تا چه اندازه باید آن‌ها را جدی گرفت؟

alarm_on
۴دقیقه

چرا آژانس‌های جستجو باید بازاریابی ایمیلی را بپذیرند؟

در این پست آموزش سئو قصد داریم تا تشویقتان کنیم که نگاهی به بازاریابی ایمیلی داشته باشید و حتی خیلی جدی‌تر به آن فکر کنید. اگر در گذشته منحصراً بر روی پیشنهاد سئو و خدمات بازاریابی موتور جستجو به مشتریان خود تمرکز کرده بودید، امیدوارم بتوانم متقاعدتان کنیم که ایمیل باید بخشی طبیعی و مفید برای تکمیل آن پیشنهادها باشد.

alarm_on
۹دقیقه

هنگامی که یک مشتری سئو با شما تماس می‌گیرد چه باید بکنید؟

اگر صاحب آژانس مشاوره هستید یا به صورت فردی مشاوره می‌دهید، احتمالاً دائماً به این فکر می‌کنید که مشتریان جدیدی جذب کنید. اما چیزی که واقعاً راجع به آن صحبت نمی‌کنیم این است که هنگامی که فردی تبدیل به یک مشتری واقعی شد و با شما تماس گرفت چه می‌کنید.

alarm_on
۱۱دقیقه