بِخـُون، یاد بِگـیر

بِه کار بِبـَر

تیم هوراوب اینجاست؛ تا تجربه‌های چندین ساله خود را در قالب یک سری از مقالات با شما به اشتراک بگذارد. کافی است همراه با ما قدم بردارید تا از لذت آموزش آنلاین بهره‌مند شوید.
به هوراوب اعتماد کنید و پله‌های ترقی را باشتاب بالا بروید!

آموزش تبلیغات اینترنتی

در بخش آموزش تبلیغات اینترنتی از وبلاگ هوراوب می‌توانید درباره روش‌های مفید تبلیغات اینترنتی بخوانید و روش‌های تبلیغاتیکه مناسب کسب و کار خودتان است را شناسایی کنید. تبلیغ درست و هدفمند برای رشد هر کسب و کاری لازم است بنابراین ما با آموزش تکنیک‌های تبلیغات در اینترنت به رشد کسب و کارتان کمک ویژه‌ای می‌کنیم.

تعداد مقاله :۹

گوگل چهار آگهی را در قسمت بالای صفحه قرار می‌دهد

گوگل در چند ماه گذشته تستی را مبنی بر قرار دادن چهار آگهی در بالای صفحه نتایج جستجو آغاز کرده است (قبلاً بلوک آگهی در بالا حاوی 1 الی 3 تبلیغ بود)، این امر نظرات زیادی را در انجمن PPC (تبلیغات کلیکی) برانگیخته است. بر اساس مجموعه داده‌های MozCast تا حدود دو هفته پیش، سیستم چهار آگهی فقط در 1 درصد از نتایج جستجو نشان داده شده است.

alarm_on
۴دقیقه

۹۹ راه برای ساخت لینک و بهبود برند

در این پست ۹۹ راه عملی کسب لینک از طریق ارسال هدایا را بیان می‌کنم. در انتهای این پست آموزش سئو ایده‌های بسیار زیادی در مورد ساخت لینک در دست خواهید داشت که امیدوارم برخی از آن‌ها برای شما جدید باشند. امیدوارم با ارسال نظرات خود در کامنت‌ها کمک کنید تا این لیست و این […]

alarm_on
۲۴دقیقه

لینک‌های پولی و لینک‌های تبلیغاتی سئو

اکثر اَشکال پرداخت مستقیم پول برای کسب لینک که به رتبه‌بندی‌های جستجوی ارگانیک کمک می‌کند، ناقض دستورالعمل‌های کیفی گوگل و دیگر موتورهای جستجو است.

alarm_on
۳دقیقه

ساخت لینک‌های عمیق در صفحه محصولات یک تجارت الکترونیک

راه‌های بسیاری برای لینک دادن به صفحه اصلی سایت (خانه) یا صفحات وبلاگ و مقالات در یک ‌سایت تجارت الکترونیک وجود دارد؛ در این مقاله از سلسله مقالات آموزش سئو به این مبحث خواهیم پرداخت.

alarm_on
۱۹دقیقه
بهترین سایت‌های آموزش آنلاین دنیا

بهترین سایت‌های آموزش آنلاین دنیا

بدون شک، منابع آموزشی مرتبط با برنامه‌نویسی یکی از مهم‌ترین عوامل در سرعت بخشیدن به فرایند یادگیری اصول برنامه‌نویسی هستند که در این مطلب قصد داریم برخی از معروف‌ترین سایت‌های آموزش برنامه‌نویسی را معرفی کنیم.

alarm_on
۱۹دقیقه
نحوه ساخت یک برند آنلاین

نحوه ساخت یک برند آنلاین

این مقاله در مورد چگونگی ایجاد یک برند تجاری آنلاین برای همه صاحبان کسب و کار کوچک و حرفه‌ای که خودشان می‌خواهند نیازهای کسب و کار خود را برآورده کنند، توصیه می‌شود. این نخستین قدم برای ایجاد کسب و کار شما به عنوان یک برند تجاری حرفه ای است. نگاهی بیندازیم به سه عنصر اساسی که هنگام ساخت یک برند تجاری باید تعریف کنید.

alarm_on
۷دقیقه
4 بخش مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی

۴ بخش مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی

فرقی نمی کند که کسب و کار شما کوچک یا بزرگ باشد. اگر به دنبال این هستید که امروز جایگاهی را در دنیای اینترنت بدست بیاورید و فروش خود را بیشتر کنید، توصیه ما به شما این است که حتما اقدام به طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی کنید.

alarm_on
۴دقیقه

علت استفاده از رنگ نارنجی در طراحی سایت چیست؟

رنگ نارنجی برای توصیف گرما و انرژی به کار می‌رود و یکی از بهترین رنگ ها برای جلب توجه کاربران در تمامی زمینه ها می باشد.

alarm_on
۳دقیقه

آیا من به یک وب سایت نیاز دارم؟

آیا شما به یک وب سایت نیاز دارید؟ چرا چنین فکری کنید؟ به کدام شرکت طراحی سایت اعتماد کنید؟ بنابراین هوراوب تصمیم گرفت که این مسئله را بررسی کرده پاسخی برای این سوال پیدا کند که اساسا چرا به عنوان مالک یک کسب و کار تجاری کوچک به وب سایت نیاز دارید یا نه؟

alarm_on
۵دقیقه