بِخـُون، یاد بِگـیر

بِه کار بِبـَر

تیم هوراوب اینجاست؛ تا تجربه‌های چندین ساله خود را در قالب یک سری از مقالات با شما به اشتراک بگذارد. کافی است همراه با ما قدم بردارید تا از لذت آموزش آنلاین بهره‌مند شوید.
به هوراوب اعتماد کنید و پله‌های ترقی را باشتاب بالا بروید!

آموزش بازاریابی محتوا

قدم اول در موفقیت کسب و کار آنلاین، تجربه و توانایی منحصر به فرد در حیطه وسیع بازاریابی محتوا می‌باشد. مقالات بخش آموزش بازاریابی محتوا اصول تامین محتوا و تکنیک‌ها و شیوه‌های مختلف تولید محتوا را شامل می‌شوند و می‌تواند برای یادگیری درست و مفهومی به شما کمک کنند. تولید محتوای باکیفیت مخاطبان و موتورهای جستجو را به سمت کسب و کار شما می‌کشد.

تعداد مقاله :۱۳
سئو، PPC، بازاریابی محتوا یا SMM: کدامیک از این خدمات فروش بهتری دارند؟

سئو، PPC، بازاریابی محتوا یا SMM: کدامیک از این خدمات فروش بهتری دارند؟

منطقاً اگر کاربران چیزی را بیشتر جستجو کنند، احتمال خرید آن نیز بیشتر است. آنطور که معلوم است این ارتباط و همبستگی در مورد بازاریابی دیجیتال درست نیست. پتانسیل تجاری یک خدمات بازاریابی دیجیتال مشخص با حجم جستجویی که دریافت می‌کند ارتباط مستقیم ندارد.

alarm_on
۱۴دقیقه
طولانی بودن محتوا لزوماً به معنی خوب بودن آن نیست

طولانی بودن محتوا لزوماً به معنی خوب بودن آن نیست

به طور میانگین محتواهای طولانی نسبت به محتواهای کوتاه جذب بیشتری داشته، رتبه‌های بالاتری کسب کرده و بیشتر به اشتراک گذاشته می‌شوند. محتوای طولانی لزوماً محتوایی خوب و بهتر نیست و اصولاً نیازی نیست که هر محتوایی که تولید می‌کنیم طولانی باشد.

alarm_on
۲دقیقه

چگونه صفحه محصولی ایجاد کنیم که مخاطب را برای خرید جذب کند؟

یک صفحه محصول تاثیرگذار در تجارت الکترونیک صفحه‌ای است که توجه مخاطب را جلب کرده و آن‌ها را تبدیل به مشتریانی دست به نقد کند. بسیاری از کسب و کارها در تجارت الکترونیک معتقدند که همه چیزها در صفحه محصول به استفاده از تصاویر با کیفیت و توضیح جزئیات دقیق محصول باز می‌گردد.

alarm_on
۱۴دقیقه

چگونه برای نوشتن محتوای بهتر زمان کم‌تری صرف کنیم؟

تولید محتوا کار سختی است. گاهی مقالات افرادی را می‌خوانیم و تعجب می‌کنیم که چطور هر هفته مقالات زیادی می‌نویسند و در کنار آن ده‌ها وظیفه دیگر را نیز انجام می‌دهند. در این مقاله آموزش سئو سعی داریم تا چند نکته را در مورد تکنیک‌های نوشتن با استفاده از عادات روزانه بیان کنیم.

alarm_on
۹دقیقه

تولید بیش از صد ایده برای موضوع وبلاگ در چند ثانیه

انتخاب عناوین و موضوعات وبلاگ می‌تواند یک چالش باشد. اکثر کسب و کارهای کوچک می‌خواهند تا ماهانه بین 3 الی 10 مطلب در وبلاگ خود منتشر کنند و سپس از این مطالب برای بالا بردن مخاطب همه چیز از خبرنامه گرفته تا نرخ تبدیل استفاده کنند. وقتی محتواهای خود را روی یک روال عادی منتشر می‌کنید، در واقع در عرض چند ماه لیست اولیه عناوین وبلاگ خود را از بین می‌برید.

alarm_on
۵دقیقه

راهنمای استفاده از XPath و Text Analysis

یکی از چیزهایی که ما بازاریاب‌ها اغلب باید انجام دهیم قرار دادن محتوا در سایت است. برای ساده‌تر کردن این کار نیاز به قرار دادن چیزی بر اساس موضوع دارید. برای انجام موثرتر این کار تصمیم گرفتیم تا بخشی از زمان خود را صرف ایجاد فرآیندی برای کمک به مرحله ایده‌پردازی کنیم.

alarm_on
۶دقیقه

چگونه چند صفحه می‌تواند موجب سازندگی یا خرابی وب‌ سایت شما شوند؟

بازاریابی محتوا و سئو مانند هنر ذهنی نیستند. کیفیت کلماتی که می‌نویسید می‌توانند مورد بررسی قرار بگیرند و برای کسب و کارتان بازدهی داشته باشند.

alarm_on
۴دقیقه

موتورهای جستجو برای ردیابی و ایندکس جاوا اسکریپت آماده هستند؟

در این مقاله بررسی کرده‌ایم که کدامیک از فریم‌ورک‌های جاوا اسکریپت به خوبی توسط گوگل ردیابی و ایندکس می‌شوند. نتیجه تکان دهنده بود، معلوم شد که گوگل در هنگام ردیابی و ایندکس کردن وب‌ سایت‌هایی که دارای جاوا اسکریپت هستند چند مشکل دارد که در این مقاله به این مساله می‌پردازیم.

alarm_on
۶دقیقه

معرفیLink Explorer، ابزار جدید ساخت لینک Moz

یکی از بهترین و به صرفه‌ترین ابزار سئو link explorer است. ما تکنولوژی لینک خود را از نو بازسازی کرده‌ایم و حالا داده‌ها به طور گسترده‌ای از طریق این ابزا در دسترس است. این تکنولوژی از تکنولوژی قدیمی لینک ما بسیار بزرگتر، جدیدتر و سریع‌تر است و تازه این شروع کار است.

alarm_on
۶دقیقه

مشکل One Form در Unbounce

سایت Unbounce ابزاری شناخته شده و قابل اعتماد برای ساخت صفحه فرود است که به تازه‌کاران HTML اجازه می‌دهد تا صفحات فرود تاثیرگذار ایجاد کنند و همچنین برای کدنویسان با تجربه‌تر فضایی را ایجاد می‌کند که بتوانند از آن لذت ببرند.

alarm_on
۱۳دقیقه

۸ خطای رایج در وب‌ سایت که با ممیزی محتوا آشکار می‌شوند

نتایج ممیزی محتوا باید مانند ممیزی فنی سئو بتواند استراتژی‌ها و اولویت‌های مراحل بعدی کار محتوا را مشخص کند. بدون ممیزی نمی‌توانید یک استراتژی تاثیرگذار ایجاد کنید زیرا اول باید بدانید که نیازمند چه نوع محتوایی هستید، از چه محتوایی غفلت کرده و از چه محتوایی بیش از حد استفاده کرده‌اید.

alarm_on
۹دقیقه
بهترین افزونه‌هایRSS برای وردپرس

بهترین افزونه‌هایRSS برای وردپرس

صرف‌نظر از اینکه شما در حال اجرا چه نوع وبسایت وردپرسی هستید، احتمالا یک افزونه RSS aggregator می‌تواند به شما کمک کند که از طریق آن ارزش بیشتری کسب کنید.

alarm_on
۷دقیقه
  • 1
  • 2